Projektový manažer - stavebnictví, interiéry

Aktuálně hledáme posilu do týmu s možností nástupu ihned!

POŽADUJEME

- minimálně SŠ vzdělání (stavební směr, technický design, nábytkářství, architektura)
- praxe v příbuzném oboru výhodou
- komunikativnost, spolehlivost, samostatnost, příjemné vystupování
- technickou zdatnost, smysl pro detail
- aktivní znalost práce na PC (MS Office, AutoCAD - výhodou)
- energického a optimistického člověka
- ŘP sk. B

NABÍZÍME

- zajímavou, různorodou práci v příjemném kolektivu
- podílení se na špičkových realizací staveb, interiérů a wellness
- výhodné platové podmínky + prémie

NÁPLŇ PRÁCE

- dohled a koordinace při realizaci projektu
- komunikace a plánování s jednotlivými řemesly
- tvorba cenových nabídek
- ekonomický dohled nad projektem
- zpracování technických podkladů (výkresy) k zakázkám - není podmínkou
- komunikace s klienty

Informace o pozici:

Místo pracoviště: Modřice u Brna
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu: Pracovní smlouva, práce na živnostenský list (IČO)
Plat: 35000 - 70000 Kč/měsíc
Benefity: Bonusy/prémie, Auto i pro soukromé účely, Provize z prodeje, Příspěvek na dovolenou, Manažerský motivační program, Mobilní telefon, Sleva na firemní výrobky/služby, Notebook, Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Příspěvek na dopravu, Kafetérie, Zdravotní volno/sickdays, Možnost občasné práce z domova, Individuální rozvržení pracovní doby
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou, vhodné i pro absolventy

Pokud Vás nabídka zaujala, napište nám na [email protected]
NAPSAT
Jméno a příjmení
Společnost
Telefon
Dotaz
Napište číslicemi "třidvajedna"