<h1>LUXUSNÍ A DESIGNOVÉ <br>KOUPELNY</h1>

LUXUSNÍ A DESIGNOVÉ
KOUPELNY

 
V posledních letech se moderní koupelny stávají stále oblíbenějšími. Jsou skvělou příležitostí pro vyjádření vašeho životního stylu. Správnou volbou materiálů a vybavení lze dosáhnout vysoké úrovně praktičnosti a elegance zároveň.

Někdo preferuje funkčnost a nízkou cenu, jiný design a dlouhou životnost. Je potřeba si říct, co se nám líbí a jaký je náš životní styl. Někdo si bez ranní koupele nebo sprchy nedokáže představit den. V tom případě je pro vás designová koupelna tím pravým. Pokud koupelnu a hygienickou funkci berete jako nutnou rutinu, její zvelebování zřejmě nebude vaším koníčkem.

Každopádně nesmíme zapomínat, že se svět vyvíjí a technologie jdou kupředu. I v případě sanitárního vybavení se materiály a vybavení zdokonalují. Dostupné jsou například termostatické baterie, pokročilá spínací čidla, moderní nesmekavé povrchy a další. Rozhodně má smysl si koupelnu nechat čas od času zrenovovat.

Základem moderní koupelny je správný výběr obkladů a dlažby. Takové, které budou korespondovat s ostatními již existujícími prvky nebo ostatními místnostmi. Následuje sanitární technika, vodovodní baterie, radiátory, nábytek a různé doplňky. Kombinací je nespočet, ale aby vše dokonale ladilo, raději se zeptejte profesionálů.


OD OBKLADŮ AŽ PO RADIÁTORY


Pokud hledáte opravdu kvalitní a moderní obklady a dlažbu s vysokou životností, designové sprchové koutyluxusní vany nebo stylové koupelnové radiátory, tak právě pro vás je ideální volbou tato sekce INSPIRACE. V ní si snadno vyberete, jestli máte zájem o inspiraci koupelen, obkladů a dlažeb, kuchyní nebo podlah. A tím výběr rozhodně nekončí. V nabídce máme i velkoformátové obklady a dlažby, které je možné položit na milimetrovou spáru.
 

STAČÍ TAK MÁLO

V případě zájmů Vám rádi poradíme a vybrané zboží dovezeme na místo určení v rámci České a Slovenské republiky. Kompletní vzorník a nabídku materiálu Vám na vyžádání obratem zašleme emailem - stačí nás kontaktovat. Není snad moderní koupelna přáním každého?
 

NAVŠTIVTE SHOWROOM KOUPELEN V BRNĚ

Pokud zvolíte variantu osobní prohlídky, rádi vás přivítáme v našem showroomu v Brně Modřicích, kde Vás čeká k prohlédnutí nepřeberné množství obkladů, dlažeb, sanitárního zařízení, jako jsou baterie, vany, umyvadla včetně koupelnových doplňků. Pro milovníky wellness a spa máme připraven wellness koutek s vířivkami a parní i finskou saunou. S radostí Vám poradíme a navrhneme ideální řešení pro Váš interiér, koupelnu i venkovní terasu.