LUXUSNÍ A DESIGNOVÉ <br>KOUPELNY

LUXUSNÍ A DESIGNOVÉ
KOUPELNY

 


OD OBKLADŮ AŽ PO RADIÁTORY


Pokud hledáte opravdu kvalitní a moderní obklady a dlažbu s vysokou životností, designové sprchové koutyluxusní vany nebo stylové koupelnové radiátory, tak právě pro vás je ideální volbou tato sekce INSPIRACE. V ní si snadno vyberete, jestli máte zájem o inspiraci koupelen, obkladů a dlažeb, kuchyní nebo podlah. A tím výběr rozhodně nekončí. V nabídce máme i velkoformátové obklady a dlažby, které je možné položit na milimetrovou spáru.
 

STAČÍ TAK MÁLO

V případě zájmů Vám rádi poradíme a vybrané zboží dovezeme na místo určení v rámci České a Slovenské republiky. Kompletní vzorník a nabídku materiálu Vám na vyžádání obratem zašleme emailem - stačí nás kontaktovat. Není snad moderní koupelna přáním každého?
 

NAVŠTIVTE SHOWROOM KOUPELEN V BRNĚ

Pokud zvolíte variantu osobní prohlídky, rádi vás přivítáme v našem showroomu v Brně Modřicích, kde Vás čeká k prohlédnutí nepřeberné množství obkladů, dlažeb, sanitárního zařízení, jako jsou baterie, vany, umyvadla včetně koupelnových doplňků. Pro milovníky wellness a spa máme připraven wellness koutek s vířivkami a parní i finskou saunou. S radostí Vám poradíme a navrhneme ideální řešení pro Váš interiér, koupelnu i venkovní terasu.