<h1>LUXUSNÍ A DESIGNOVÉ <br>KOUPELNY</h1>

LUXUSNÍ A DESIGNOVÉ
KOUPELNY

 
Koupelna je místem, kde se každý den staráme o svou hygienu, relaxujeme a nabíráme energii. Proto by měla být nejen funkční, ale i estetická a příjemná. V Dara Design najdete vše, co potřebujete pro vytvoření koupelny vašich snů. Nabízíme široký sortiment koupelnového vybavení od renomovaných značek. Ať už hledáte akrylátové vany, sprchové kouty, umyvadla, WC, bidety, koupelnový nábytek, vodovodní baterie nebo koupelnové doplňky, u nás si jistě vyberete. Navíc vám rádi poradíme s návrhem a realizací vaší koupelny podle vašich představ a možností. Kontaktujte nás ještě dnes a získejte nezávaznou cenovou nabídku na vaši novou koupelnu.

Každopádně nesmíme zapomínat, že se svět vyvíjí a technologie jdou kupředu. I v případě sanitárního vybavení se materiály a vybavení zdokonalují. Dostupné jsou například termostatické baterie, pokročilá spínací čidla, moderní nesmekavé povrchy a další. Rozhodně má smysl si koupelnu nechat čas od času zrenovovat.

Základem moderní koupelny je správný výběr obkladů a dlažby. Takové, které budou korespondovat s ostatními již existujícími prvky nebo ostatními místnostmi. Následuje sanitární technika, vodovodní baterie, radiátory, nábytek a různé doplňky. Kombinací je nespočet, ale aby vše dokonale ladilo, raději se zeptejte profesionálů.


OD OBKLADŮ AŽ PO RADIÁTORY


Pokud hledáte opravdu kvalitní a moderní obklady a dlažbu s vysokou životností, designové sprchové koutyluxusní vany nebo stylové koupelnové radiátory, tak právě pro vás je ideální volbou tato sekce INSPIRACE. V ní si snadno vyberete, jestli máte zájem o inspiraci koupelen, obkladů a dlažeb, kuchyní nebo podlah. A tím výběr rozhodně nekončí. V nabídce máme i velkoformátové obklady a dlažby, které je možné položit na milimetrovou spáru.
 

STAČÍ TAK MÁLO

V případě zájmů Vám rádi poradíme a vybrané zboží dovezeme na místo určení v rámci České a Slovenské republiky. Kompletní vzorník a nabídku materiálu Vám na vyžádání obratem zašleme emailem - stačí nás kontaktovat. Není snad moderní koupelna přáním každého?
 

NAVŠTIVTE SHOWROOM KOUPELEN V BRNĚ

Pokud zvolíte variantu osobní prohlídky, rádi vás přivítáme v našem showroomu v Brně Modřicích, kde Vás čeká k prohlédnutí nepřeberné množství obkladů, dlažeb, sanitárního zařízení, jako jsou baterie, vany, umyvadla včetně koupelnových doplňků. Pro milovníky wellness a spa máme připraven wellness koutek s vířivkami a parní i finskou saunou. S radostí Vám poradíme a navrhneme ideální řešení pro Váš interiér, koupelnu i venkovní terasu.