VENKOVNÍ TERASY

 
Venkovní terasy jsou oblíbená místa odpočinku a načerpání čerstvého vzduchu komerčních i nekomerčních rezidencí. V případě novostaveb se s nimi běžně počítá ve stavebním plánu, ale nebývá problém postavit terasu u domu již stojícího.

Samotná realizace nevypadá složitě a mnozí ji zvládají takzvaně "svépomocí", ale také to podle toho někdy vypadá. Pokud si alespoň trochu potrpíte na design a kvalitní provedení, měli byste se svěřit do rukou profesionálů. Mnohdy je potřeba ještě před samotnou výstavbou provést terénní úpravy, natáhnout elektrický kabel pro vířivku, osvětlení atd.
Výběr té správné dlažby také nemusí být otázka chvilky a rozhodně nechcete, aby Vám v případě zatěžkávací zkoušky nebo vlivem teplotních rozdílů praskala. Na to už je potřeba mít nějaké zkušenosti.

Každopádně doporučujeme podívat se nejdříve na inspirace venkovních teras ať už našich, nebo jiných. Získáte tak jasnou představu, jak by taková terasa u vašeho domu mohla vypadat.

MONTÁŽ A REALIZACE VENKOVNÍ TERASY

Pokud Vás cokoliv zaujme, využijte prosím kontaktní formulář na příslušné stránce a vybrané zboží Vám rádi dodáme na místo určení v rámci České i Slovenské republiky.

Kompletní vzorník a nabídku materiálu Vám na vyžádání obratem zašleme emailem - stačí nás kontaktovat.


Pokud zvolíte variantu osobní prohlídky, rádi Vás přivítáme v našem showroomu v Brně Modřicích, kde Vás čeká k prohlédnutí nepřeberné množství obkladů, dlažeb, sanitárního zařízení, jako jsou baterie, vany, umyvadla včetně koupelnových doplňků. Pro milovníky wellness a spa máme připraven wellness koutek s vířivkami a parní i finskou saunou.

S radostí Vám poradíme a navrhneme ideální řešení pro Váš interiér, koupelnu i venkovní terasu.