VENKOVNÍ TERASY

 

keramická dlažba

Při výběru dlažby na terasu by jsme si měli položit nejprve základní dvě otázky. Pustím se do pokládky sám nebo si přizvu odborníka? Budu dlažbu lepit nebo ji pokládat na sucho?

Dlažba menší tloušťky než 2cm je totiž vhodná pouze na lepení a je na pevno spojená s podkladem, nelze ji tedy demontovat. Dlažba položená na terče je naopak velice snadno opravitelná i demontovatelná a také pokládka je snadnější.

Na první pohled je tedy dlažba určená k lepení levnější, což je také důvod, proč klienti často volí tuto variantu. Na druhou stranu pokládka suchou metodou je snadnější a domácí kutilové ji zvládnou na menších zakázkách sami.

Mezi varianty suché montáže patří pokládka dlaždic do štěrkového lože, na nastavitelné terče nebo rovnou do trávníku. Vždy je vhodná konzultace s odborníkem.

CHCI TENTO PRODUKT
Jméno a příjmení
Společnost
Telefon
E-mail
Dotaz
Napište číslicemi "třidvajedna"

MONTÁŽ A REALIZACE VENKOVNÍ TERASY

Pokud Vás cokoliv zaujme, využijte prosím kontaktní formulář na příslušné stránce a vybrané zboží Vám rádi dodáme na místo určení v rámci České i Slovenské republiky.

Kompletní vzorník a nabídku materiálu Vám na vyžádání obratem zašleme emailem - stačí nás kontaktovat.


Pokud zvolíte variantu osobní prohlídky, rádi Vás přivítáme v našem showroomu v Brně Modřicích, kde Vás čeká k prohlédnutí nepřeberné množství obkladů, dlažeb, sanitárního zařízení, jako jsou baterie, vany, umyvadla včetně koupelnových doplňků. Pro milovníky wellness a spa máme připraven wellness koutek s vířivkami a parní i finskou saunou.

S radostí Vám poradíme a navrhneme ideální řešení pro Váš interiér, koupelnu i venkovní terasu.