WELLNESS

 
Péče o tělo a mysl, neboli wellness, je přáním snad každého člověka zatíženým spěchem a nejistotou dnešní doby. Těchto relaxačních služeb si můžete užít především v lázních a pobytech zaměřených na zdraví těla a ducha.

V současné době se také mluví o privátních wellness, které si můžete pořídit domů nebo na chalupu. Naše společnost DARA design patří mezi těch několik málo, kteří se vám o něj kompletně postarají a realizují ho přesně na míru dle možností a dispozic. Začínáme od nezávazné konzultace a návrhů. Nechte si vybudovat domácí wellness od nás.

Samozřejmě nezapomínáme ani na firemní zákazníky. Naše služby a produkty vyhoví i těm nejnáročnějším zákazníkům, kteří požadují wellness v tom nejlepším designu a funkčnosti. Připravené máme interiérové i exteriérové prvky. Náš profesionální tým se postará o jejich nejvhodnější zakomponování do svěřené lokality.

REALIZACE A MONTÁŽ DOMÁCÍHO SPA WELLNESS

Wellness prospívá našemu fyzickému i psychickému zdraví, to víme. Proč si tedy nezařídit svou oázu odpočinku a potěšení doma, bez omezení? S námi to zvládnete, od návrhu až po realizaci. Zajistíme vše, od vířivek až po obklady. Samozřejmě nezapomínáme ani na oblíbené sauny a další wellness vybavení.
 

Stačí jeden kontakt

Pokud Vás cokoliv zaujme, využijte prosím kontaktní formulář na příslušné stránce a vybrané zboží Vám rádi dodáme na místo určení v rámci České i Slovenské republiky. Kompletní vzorník a nabídku materiálu Vám na vyžádání obratem zašleme emailem - stačí nás kontaktovat. A nebojte, ani na showroom jsme nezapomněli.

 

Vše najdete v Brně

Pokud zvolíte variantu osobní prohlídky, rádi Vás přivítáme v našem showroomu v Brně Modřicích, kde Vás čeká k prohlédnutí nepřeberné množství obkladů, dlažeb, sanitárního zařízení, jako jsou baterie, vany, umyvadla včetně koupelnových doplňků. Také pro vás máme připravený wellness koutek s vířivkami a parní i finskou saunou.

S radostí Vám poradíme a navrhneme ideální řešení pro Váš interiér, koupelnu i venkovní terasu.