sicis
MOZAIKY

 
sicis

sicis

sicis

Firma SICIS vznikla v Ravenně - kolébce umělecké mozaiky v Itálii. Od roku 1987 se dnes vypracovala na samotný vrchol. Mozaiky jsou originální vzhledem, velikostí, barvami i povrchy. Díky neomezené škále odstínů z nich vytváří jedinečné barevné mixy a dekorace.

více

CHCI TENTO PRODUKT

Hledáte inspiraci pro Váši novou koupelnu a stále nenacházíte tu pravou? Pokud hledáte netradiční pojetí mozaiky, tak možná právě pro Vás je ideální volbou tato sekce. Dřevěná mozaika vytvoří vždy velmi zajímavý interiér. Dále jsme pro vás vybrali několik druhů moderních obkladů a dlažeb. Najdete zde jak velkoformátové obklady a dlažby, tak obklady s dekorem dřevabetonuimitací kamene, ale i 3D plastické reliéfní obklady, které je možné položit na milimetrovou spáru, tak klasické obklady, ale i kamenné mozaiky různých barev a vzorů.

V případě zájmů Vám rádi poradíme a vybrané zboží dovezeme na místo určení v rámci České a Slovenské republiky.
Kompletní vzorník a nabídku materiálu Vám na vyžádání obratem zašleme emailem - stačí nás kontaktovat.

Pokud zvolíte variantu osobní prohlídky, rádi Vás přivítáme v našem showroomu v Brně Modřicích, kde Vás čeká k prohlédnutí nepřeberné množství obkladů, dlažeb, sanitárního zařízení, jako jsou baterie, vany, umyvadla včetně koupelnových doplňků. Pro milovníky wellness a spa máme připraven wellness koutek s vířivkami a parní i finskou saunou.

S radostí Vám poradíme a navrhneme ideální řešení pro Váš interiér, koupelnu i venkovní terasu.