Koupelny | Sanita

Koupelnové vybavení, sanita, je nutné vybavení každé hygienické místnosti. Spadají do něj umyvadla, toalety a bidety, pisoáry a další prvky.

V případě sanity by měl být kladen důraz především na funkčnost, ale když už máte nově vybudovanou nebo zrekonstruovanou koupelnu plnou krásných obkladů a dlažby, přece nebude celkový vzhled kazit nehezké umyvadlo. Není to vybavení, které se často mění. Proto by mělo být sanitární vybavení vybráno s patřičnou důležitostí.

Protože se specializujeme na designové kousky s dlouhou životností a bezproblémovým chodem, volíme pouze značkové a důkladně prověřené zboží. V portfoliu tak naleznete výrobky značky CATALANO nebo NOKEN. U nás můžete inspirovat a nechat si vytvořit koupelnu snů.

KATALOGY

Vyberte si z katalogů našich partnerských značek. Katalogy lze stáhnout po otevření.

 

MODERNÍ A DESIGNOVÁ SANITA


Hledáte inspiraci pro Váši novou koupelnu a stále nenacházíte tu pravou? Pokud hledáte kvalitní obklady a dlažbu s vysokou životností, či  designové sprchové kouty, luxusní vany a koupelnové radiátory, tak možná právě pro Vás je ideální volbou tato sekce.Vybrali jsme pro Vás několik druhů moderních obkladů a dlažeb. Sanitární vybavení naleznete v sekci moderních umyvadel, designových bidetů a moderních toalet.

V případě zájmů Vám rádi poradíme a vybrané zboží dovezeme na místo určení v rámci České a Slovenské republiky.
Kompletní vzorník a nabídku materiálu Vám na vyžádání obratem zašleme emailem - stačí nás kontaktovat.

Pokud zvolíte variantu osobní prohlídky, rádi Vás přivítáme v našem showroomu v Brně Modřicích, kde Vás čeká k prohlédnutí nepřeberné množství obkladů, dlažeb, sanitárního zařízení, jako jsou baterie, vany, umyvadla včetně koupelnových doplňků. Pro milovníky wellness a spa máme připraven wellness koutek s vířivkami a parní i finskou saunou.

S radostí Vám poradíme a navrhneme ideální řešení pro Váš interiér, koupelnu i venkovní terasu.

Naše značky