Koupelny | Nábytek

vše
inova
dara na míru
karol
inda
Karol

Karol

Inova

Inova

Koupelnový nábytek na míru

Koupelnový nábytek na míru

inda

inda

Karol

Nábytkářská společnost Karol, úzce spolupracující s firmou Gessi, vás nadchne v mnoha nečekaných detailech, stejně jako v dokonale řešenými úložnými prostory.  Naprosto originální série vsází jak na klasiku, tak na nábytek jako z jiné galaxie. Z široké škály různorodých kombinací materiálů a barev si jistě vybere každý. 

více

CHCI TENTO PRODUKT

Inova

Stvořeno pro design. Představte si firmu, která svým náročným zákazníkům nabízí důmyslná řešení na klíč. Důmyslná řešení  úložných prostor, vybrané materiály a dokonalé povrchové úpravy jsou zárukou kvality těchto výrobků. Absolutní souhru dokonalých tvarů nábytku Inova docílíte kombinací s umyvadly Catalano.

více

CHCI TENTO PRODUKT

inda

Nábytek Inda nabízí ryze praktické nábytkové moduly s velkými úchyty, které mají za úkol pohltit všechny potřebné předměty a zařízení tak, aby byly po ruce když je potřebujeme (ale zároveň aby nepřekážely, když zrovna potřebné nejsou). Jednotlivé skříňky a police můžete libovolně poskládat a nakombinovat, přesně dle požadavků prostoru a přání.

více

CHCI TENTO PRODUKT

KATALOGY


Vyberte si z katalogů našich partnerských značek. Katalogy lze stáhnout po otevření.
Pokud katalog není k dispozici, budete přesměrováni přímo na web dodavatele.

 Hledáte inspiraci pro Váši novou koupelnu a stále nenacházíte ten pravý koupelnový nábytek? Pokud hledáte kvalitní koupelnový nábytek s umyvadlem vysokou životností, či designové sprchové kouty, luxusní vany a koupelnové radiátory, tak možná právě pro Vás je ideální volbou tato sekce.Vybrali jsme pro Vás několik druhů moderních obkladů a dlažeb. Najdete zde jak velkoformátové obklady a dlažby, které je možné položit na milimetrovou spáru, tak klasické obklady, ale i kamenné mozaiky různých barev a vzorů.

V případě zájmů Vám rádi poradíme a vybrané zboží dovezeme na místo určení v rámci České a Slovenské republiky.
Kompletní vzorník a nabídku materiálu Vám na vyžádání obratem zašleme emailem - stačí nás kontaktovat.

Pokud zvolíte variantu osobní prohlídky, rádi Vás přivítáme v našem showroomu v Brně Modřicích, kde Vás čeká k prohlédnutí nepřeberné množství obkladů, dlažeb, sanitárního zařízení, jako jsou baterie, vany, umyvadla včetně koupelnových doplňků. Pro milovníky wellness a spa máme připraven wellness koutek s vířivkami a parní i finskou saunou.

S radostí Vám poradíme a navrhneme ideální řešení pro Váš interiér, koupelnu i venkovní terasu.

Naše značky