Interiér | Nábytek

vše
na míru
Nábytek na míru dara design

Nábytek na míru dara design

Nábytek na míru inda

Nábytek na míru inda

nábytek na míru karol

nábytek na míru karol

Nábytek na míru dara design

Chcete mít nábytek se specifickým rozměrem a designem? Rádi Vám navrhneme nábytek na míru podle Vašich představ. Do pár týdnů nábytek vyrobíme, dodáme a také smontujeme. U nás se nemusíte obávat výsledku, zaměřujeme se především na funkčnost a detail. 

více

CHCI TENTO PRODUKT

Nábytek na míru inda

Kreativita, originalita a výrazná elegance jsou prvky, které identifikují a vyjadřují design Inda prostřednictvím široké nabídky produktů od klasiky až po moderní a avantgardní řešení, který okamžitě reaguje na změny na trhu. Jako jedni z mála dokáží svůj typický sortiment vyrobit "na míru" po centimetrových mírách.

více

CHCI TENTO PRODUKT

nábytek na míru karol

Nábytek Karol je natolik odlišný, že vás zaujme na první pohled. Originální vnímání prostoru nabízí dokonalou symbiózu obytných prostor a koupelny. Již dávno není koupelna jen místo na nutnou hygienu, ale také prostor, kde si přejeme odpočívat. Výzvu spojení funkčnosti s krásou splnili architekti na výbornou...Karol a Gessi group company.

více

CHCI TENTO PRODUKT

MODERNÍ A DESIGNOVÝ NÁBYTEK NA MÍRU


Hledáte inspiraci pro Váš nový interiér a stále to není to pravé? Pokud hledáte kvalitní interiérový nábytek na míru s vysokou životností, či  designové osvětlení, či dřevěné a vinylové podlahy, tak možná právě pro Vás je ideální volbou tato sekce. Vybrali jsme pro Vás několik druhů luxusních kuchyní, designového nábytku na míru, tak interiérových doplňku, jako jsou závěsné hodiny do bytu, designové svícny, květináče, ale i zrcadla a jiné designové maličkosti .

Pokud Vás cokoliv zaujme, využijte prosím kontaktní formulář na příslušné stránce a vybrané zboží dovezeme na místo určení v rámci České i Slovenské republiky.

Kompletní vzorník a nabídku materiálu Vám na vyžádání obratem zašleme emailem - stačí nás kontaktovat.

Pokud zvolíte variantu osobní prohlídky, rádi Vás přivítáme v našem showroomu v Brně Modřicích, kde Vás čeká k prohlédnutí nepřeberné množství obkladů, dlažeb, sanitárního zařízení, jako jsou baterie, vany, umyvadla včetně koupelnových doplňků. Pro milovníky wellness a spa máme připraven wellness koutek s vířivkami a parní i finskou saunou.

S radostí Vám poradíme a navrhneme ideální řešení pro Váš interiér, koupelnu i venkovní terasu.