vinYlové
podlahy

 
vinylové podlahy lepené

vinylové podlahy lepené

vinylové podlahy plovoucí

vinylové podlahy plovoucí

vinylové podlahy lepené

Vinylové podlahy lepené poskytují majitelům ideální uživatelské vlastnosti. Dokonale imitují dřevo, kámen, beton, dlažbu, textil či abstraktní vzory. Jejich aplikace je prováděna do disperzního lepidla s vlákny pro lepení vinylových podlah. Hodí se i do vlhkem namáhaných prostor, jako jsou koupelny a vstupní haly. Je možné je použít do místností, kde je podlahové vytápění.

více

CHCI TENTO PRODUKT

vinylové podlahy plovoucí

Vinylové plovoucí podlahy jsou děleny do základních třech skupin. Buď mohou být celoplastové, jako tvz. čistý vinyl, který se hodí především na podlahové vytápění a rekonstrukce, kvůli své nízké výšce 4-5mm.  Často se také používá vinylová podlaha na HDF desce s korkovým podkladem. Má lepší komfort při došlapu a dá se také použít při výměně za původní vinylovou podlahu - nemusíte upravovat podklad. Třetím typem jsou vinylové podlahy na kompozitní desce, které vynikají excelentní pevností zámkového spoje. Tuhá kompozitní nosná deska díky své rozměrové stabilitě a tuhosti předčí zámkové podlahy prakticky ve všech parametrech.

více

CHCI TENTO PRODUKT


MODERNÍ VINYLOVÉ PODLAHY DO INTERIÉRU


Hledáte inspiraci pro Váš nový interiér a stále to není to pravé? Pokud hledáte kvalitn vinylové podlahy s vysokou životností, tak možná právě pro Vás je ideální volbou tato sekce. Vybrali jsme pro Vás několik druhů luxusních kuchyní, designového nábytku na míru, tak interiérových doplňku, jako jsou závěsné hodiny do bytu, designové svícny, květináče, ale i zrcadla a jiné designové maličkosti .

Pokud Vás cokoliv zaujme, využijte prosím kontaktní formulář na příslušné stránce a vybrané zboží dovezeme na místo určení v rámci České i Slovenské republiky.

Kompletní vzorník a nabídku materiálu Vám na vyžádání obratem zašleme emailem - stačí nás kontaktovat.

Pokud zvolíte variantu osobní prohlídky, rádi Vás přivítáme v našem showroomu v Brně Modřicích, kde Vás čeká k prohlédnutí nepřeberné množství obkladů, dlažeb, sanitárního zařízení, jako jsou baterie, vany, umyvadla včetně koupelnových doplňků. Pro milovníky wellness a spa máme připraven wellness koutek s vířivkami a parní i finskou saunou.

S radostí Vám poradíme a navrhneme ideální řešení pro Váš interiér, koupelnu i venkovní terasu.