Koupelny | Radiátory

vše
koupelnové
obytné
designové
designové runtal

designové runtal

designové caleido

designové caleido

designové antrax

designové antrax

koupelnové zehnder

koupelnové zehnder

koupelnové runtal

koupelnové runtal

obytné zehnder

obytné zehnder

obytné runtal

obytné runtal

obytné caleido

obytné caleido

designové runtal

Radiátory Runtal nejsou určeny k tomu, aby byly skryté a nenápadné, naopak, jsou designovým dílem, které do místnosti a její atmosféry vnáší jednoznačný výraz – buď jako vkusná součást architektonického řešení, nebo jako nápadný kontrast.

více

CHCI TENTO PRODUKT

designové caleido

Pro každého, koho již omrzela plechová klasika a hledá něco jedinečného, tady je kolekce designových radiátorů Caleido.

více

CHCI TENTO PRODUKT

designové antrax

Unikátní luxusní designové radiátory navržené italskými designery a technicky dořešené do posledního detailu tvoří ikonu interiéru, které překvapí svojí funkcí i vzhledem každou návštěvu.

více

CHCI TENTO PRODUKT

koupelnové zehnder

Koupelnové radiátory jsou otopná tělesa určená k vytápění koupelen nebo k sušení ručníků, osušek i prádla. Koupelnové radiátory jsou využitelné také do prostoru WC nebo kuchyně. Pro náročné uživatele nabízí Zehnder široké spektrum barevného provedení a tvarů. Pro všestranné použití můžete napojit koupelnový radiátor na dva topné systémy současně.

více

CHCI TENTO PRODUKT

koupelnové runtal

Máte rádi netradiční kombinace, výrazné barvy, luxusní materiály, chcete prostě něco jiného než mají všichni ostatní? Nebo potřebujete koupelnu, která bude vyhovovat celé rodině a bude se snadno udržovat?  S koupelnovými radiátory Runtal budete mít obojí.

více

CHCI TENTO PRODUKT

obytné zehnder

Bytové radiátory Zehnder představují designová otopná tělesa pro individuální zařízení domu nebo bytu. Se širokým sortimentem barev, tvarů, rozměrů a funkcí jsou bytové radiátory Zehnder vhodné pro nejrůznější styly a možnosti zařízení bytu. Umožňují osobité uspořádání prostoru dle individuálních požadavků a přání.

více

CHCI TENTO PRODUKT

obytné runtal

Dokonale sladěný interiér vyžaduje pečlivý výběr veškerého vybavení, radiátory nevyjímaje: už dávno nejsou pouze funkčním prvkem zajišťujícím kýžený tepelný komfort. Naopak, mohou se stát ozdobou interiéru, originálním solitérem, jenž činí váš interiér nezaměnitelným.

více

CHCI TENTO PRODUKT

obytné caleido

Caleido je italská společnost, která navrhuje designové radiátory a je jedním z ambasadorů značky "Made in Italy". Společnost, jejímž cílem je zákazník, nabízí produkty italského designu, vždy inovativní a praktické s vynikající kvalitou a výkonem v neposlední řadě s ohledem na životní prostředí.

více

CHCI TENTO PRODUKT

KATALOGY


Vyberte si z katalogů našich partnerských značek. Katalogy lze stáhnout po otevření.
Pokud katalog není k dispozici, budete přesměrováni přímo na web dodavatele.

 


MODERNÍ A DESIGNOVÉ RADIOÁTORY CALEIDO ZAHNDER LAURENS RUNTAL


Hledáte inspiraci pro Váši novou koupelnu a stále nenacházíte ten pravý designový radiátor? Pokud hledáte kvalitní koupelnové radiátory s vysokou životností, či designové radiátorybytové radiátory   sprchové kouty, luxusní vany a koupelnové radiátory, tak možná právě pro Vás je ideální volbou tato sekce.Vybrali jsme pro Vás několik druhů moderních obkladů a dlažeb. Najdete zde jak velkoformátové obklady a dlažby, které je možné položit na milimetrovou spáru, tak klasické obklady, ale i kamenné mozaiky různých barev a vzorů.

V případě zájmů Vám rádi poradíme a vybrané zboží dovezeme na místo určení v rámci České a Slovenské republiky.
Kompletní vzorník a nabídku materiálu Vám na vyžádání obratem zašleme emailem - stačí nás kontaktovat.

Pokud zvolíte variantu osobní prohlídky, rádi Vás přivítáme v našem showroomu v Brně Modřicích, kde Vás čeká k prohlédnutí nepřeberné množství obkladů, dlažeb, sanitárního zařízení, jako jsou baterie, vany, umyvadla včetně koupelnových doplňků. Pro milovníky wellness a spa máme připraven wellness koutek s vířivkami a parní i finskou saunou.

S radostí Vám poradíme a navrhneme ideální řešení pro Váš interiér, koupelnu i venkovní terasu.

Naše značky