Venkovní sprchy

Venkovní sprcha je dnes již nezbytným doplňkem každého bazénu a mnoha zahrad. Kvalitní sprchy jsou vyrobeny z nerez oceli a disponují možností nastavení typu proudu vody (tropický déšť, mlha, vodopád nebo multi-spray).

I když se Česká republika nachází v mírném podnebném pásmu, období pro využití venkovní sprchy je dostatek. Také záleží na míře vaší otužilosti. Letní sezóna má tři měsíce, jarní a podzimní dalších šest. Pokud byste se venku sprchovali jen v létě, i tak je to jedna čtvrtina roku.

Dvacet pět procent každého roku byste se mohli příjemně osvěžovat na čerstvém vzduchu a za slunečním svitu. To prospěje nejen vaší tělesné schránce, ale i duševní stránce.

V našem případě můžete rovnou zapomenout na klasické vanové nebo interiérové sprchy, jaké známe z běžných domácností. Jsme designové studio, a tak i naše venkovní sprchy jsou designové. Bez problémů je přizpůsobíme zbytku nemovitosti tak, aby působily skutečně moderně a měly dlouhou životnost.

Nezapomínáme ani na ozdobné prvky, pokud si je budete přát. Víme, že si zasloužíte to nejlepší. A my jsme tu proto, abychom vám poskytli to nejlepší.
CHCI TENTO PRODUKT
Jméno a příjmení
Společnost
Telefon
E-mail
Dotaz
Napište číslicemi "třidvajedna"