Obklady a dlažby

Modernizujete nebo budujete novou koupelnu? Své rozhodnutí neuspěchejte, protože koupelna neplní pouze hygienickou funkci, ale pro mnohé je oázou odpočinku a relaxace. Sami sebe se zeptejte, kolik času trávíte v koupelně?

Abyste vytvořili tu správnou atmosféru, základem jsou koupelnové obklady a dlažba. Díky nim můžete vytvořit až designové pozadí pro veškeré sanitární vybavení. Díky pozadí vznikují unikátní stavby a výtvory. Neměli bychom ale zapomínat ani na praktické hledisko. Naštěstí u nás naleznete řadu inspirací, které můžete využít při svém plánování. Nebo můžete nechat vše na nás.

Pokud máte rádi přírodní materiál, určitě byste neměli vynechat obklady a dlažby imitace dřeva a imitace kamene, které vypadají prostě dokonale (k nerozeznání od originálu). Moderní koupelny a interiéry získáte díky plastickým 3D obkladům, které dokážou oživit i jinak všední prostředí.

KATALOGY


Vyberte si z katalogů našich partnerských značek. Katalogy lze stáhnout po otevření.
Pokud katalog není k dispozici, budete přesměrováni přímo na web dodavatele.

MODERNÍ A DESIGNOVÉ OBKLADY A DLAŽBY


Hledáte inspiraci pro Váši novou koupelnu a stále nenacházíte tu pravou? Pokud hledáte kvalitní obklady a dlažbu s vysokou životností, či  designové sprchové kouty, luxusní vany a koupelnové radiátory, tak možná právě pro Vás je ideální volbou tato sekce.Vybrali jsme pro
Vás několik druhů moderních obkladů a dlažeb. Najdete zde jak velkoformátové obklady a dlažby, tak obklady s dekorem dřeva, betonu, imitací kamene, ale i 3D plastické reliéfní obklady, které je možné položit na milimetrovou spáru, tak klasické obklady, ale i kamenné mozaiky různých barev a vzorů.

V případě zájmů Vám rádi poradíme a vybrané zboží dovezeme na místo určení v rámci České a Slovenské republiky.
Kompletní vzorník a nabídku materiálu Vám na vyžádání obratem zašleme emailem - stačí nás kontaktovat.

Pokud zvolíte variantu osobní prohlídky, rádi Vás přivítáme v našem showroomu v Brně Modřicích, kde Vás čeká k prohlédnutí nepřeberné množství obkladů, dlažeb, sanitárního zařízení, jako jsou baterie, vany, umyvadla včetně koupelnových doplňků. Pro milovníky wellness a spa máme připraven wellness koutek s vířivkami a parní i finskou saunou.

S radostí Vám poradíme a navrhneme ideální řešení pro Váš interiér, koupelnu i venkovní terasu.
 

Naše značky