IMITACE BETONU
OBKLADY A DLAŽBY

 
imitace betonu porcelanosa

imitace betonu porcelanosa

imitace betonu metropol

imitace betonu metropol

imitace betonu porcelanosa

Keramické obklady a dlažby jsou vlajkovou lodí v portfoliu výrobků Porcelanosa group. Nabízí neuvěřitelný náskok v kvalitě a designu, který s větším i menším úspěchem a se zpožděním kopíruje řada výrobců. Zveme vás na prohlídku výrobků, které mají něco, co ostatní nemají. V galerii se můžete přesvědčit. Dostupnost obkladů je ve formátech 30 x 90 cm a 45 x 120 cm. Pro dlažbu je nejtypičtější formát 60 x 60cm. Novinky pro letošní rok, které se již těší velké oblibě, jsou: Prada, Nantes a Mosa-River.  

více

CHCI TENTO PRODUKT

imitace betonu metropol

Obklady a dlažba italského výrobce Metropol jsou velmi oblíbené nejen pro své zpracování, ale také proto, že jsou cenově dostupné.  Nejrozšířenějším formátem pro obklad je rozměr 30 x 90 cm, kde se cena pohybuje okolo 890 Kč/m2 a dlažba 60 x 60 cm. Tyto dlažby si můžete dopřát již od 990 Kč/m2. Pro vytvoření originálního vzhledu koupelny či interiéru, se dají velice jemně odstupňované tóny, neomezeně kombinovat.

více

CHCI TENTO PRODUKT


MODERNÍ A DESIGNOVÉ OBKLADY A DLAŽBY IMITACE BETONU


Hledáte inspiraci pro Váši novou koupelnu a stále nenacházíte tu pravou? Pokud hledáte kvalitní obklady a dlažbu s vysokou životností, či  designové sprchové kouty, luxusní vany a koupelnové radiátory, tak možná právě pro Vás je ideální volbou tato sekce.Vybrali jsme pro
Vás několik druhů moderních obkladů a dlažeb. Najdete zde jak velkoformátové obklady a dlažby, tak obklady s dekorem dřeva, betonu, imitací kamene, ale i 3D plastické reliéfní obklady, které je možné položit na milimetrovou spáru, tak klasické obklady, ale i kamenné mozaiky různých barev a vzorů.

V případě zájmů Vám rádi poradíme a vybrané zboží dovezeme na místo určení v rámci České a Slovenské republiky.
Kompletní vzorník a nabídku materiálu Vám na vyžádání obratem zašleme emailem - stačí nás kontaktovat.

Pokud zvolíte variantu osobní prohlídky, rádi Vás přivítáme v našem showroomu v Brně Modřicích, kde Vás čeká k prohlédnutí nepřeberné množství obkladů, dlažeb, sanitárního zařízení, jako jsou baterie, vany, umyvadla včetně koupelnových doplňků. Pro milovníky wellness a spa máme připraven wellness koutek s vířivkami a parní i finskou saunou.

S radostí Vám poradíme a navrhneme ideální řešení pro Váš interiér, koupelnu i venkovní terasu.