rekuperace
technologie domu

 

rekuperace zehnder

Díky zpřísňování stavebních předpisů pro novostavby i rekonstrukce dochází k zesílení izolace oken, stěn a dveře jsou vzduchotěsnější. To sice pomáhá při úsporách tepelné energie, ale postrádají systém řízeného větrání, zajištující pravidelnoou výměnu vzduchu.

Inovativní systém větrání pro domy (byty) od společnosti Zehnder nabízí mimořádně úsporné řešení pro instalaci komfortního větrání v nových nebo rekonstruovaných domech (bytech) až do velikosti 120 m² obytné plochy. Jedinečný systém řízeného větrání, přináší nově také do domů trvale čerstvý vzduch, zabraňující vzniku plísní a vnikání prachu, alergenů a hluku zvenčí, šetřící 30-50 % nákladů za vytápění. 
 

Větrací systémy Zehnder umožňují oproti jiným výrobcům kromě zpětného získávání tepla i rekuperaci až 65% vlhkosti. Originální entalpický výměník v rekuperačních jednotkách Zehnder dokáže předávat z odváděného do přiváděného vzduchu nejen teplo, ale rovněž vysoký podíl vlhkosti a tak pasivně, bez jakýchkoliv dalších energetických nároků pomáhá optimalizovat relativní vlhkost v domě. Tím zabraňuje vysušování interiéru a nebezpečí zamrzání výměníku při nízkých venkovních teplotách. 

CHCI TENTO PRODUKT
Jméno a příjmení
Společnost
Telefon
E-mail
Dotaz
Napište číslicemi "třidvajedna"