Interiér | Dveře

vše
otevíravé
posuvné
dřevěné
prosklené
skládací
kliky
skládací dveře na zakázku

skládací dveře na zakázku

posuvné dveře na zakázku

posuvné dveře na zakázku

otevíravé dveře na zakázku

otevíravé dveře na zakázku

Kliky M&T

Kliky M&T

dřevěné dveře na zakázku

dřevěné dveře na zakázku

prosklené dveře na zakázku

prosklené dveře na zakázku

kliky twin

kliky twin

skládací dveře na zakázku

Skládací dveře se uplatní všude tam, kde potřebujete oddělit dvě místnosti bez nároku na prostor. Hodí se tak nejen do novostaveb, ale také pro rekonstrukce. Jako nejčastější varianta se vyrábí dveře dvou a čtyřkřídlové. Velmi rádi Vádi Vám při výběru pomůžeme. Pokud máte zájem o vytvoření interiérových dveří na zakázku dle Vašich představ, jsme tu pro Vás.  

více

CHCI TENTO PRODUKT

posuvné dveře na zakázku

Posuvné dveře jsou stále více oblíbené a to nejen pro svou prostorovou úspornost. Hodí se také do všech moderních interiérů. Dveře můžete vést po stěně nebo také do pouzdra ve stěně. Prostě a jednoduše - vždy budou vypadat přesně tak, jak chcete. Velmi rádi Vádi Vám při výběru pomůžeme. Pokud máte zájem o vytvoření interiérových dveří na zakázku dle Vašich představ, jsme tu pro Vás.  

více

CHCI TENTO PRODUKT

otevíravé dveře na zakázku

Otevíravé dveře jsou nejběžnějším typem dveří. Nicméně je mnoho detailů, díky kterým se dveře mohou stát velmi krásným prvkem interiéru. Při výběru dveří se nesoustřeďte pouze na materiál, ale také na tvar dveří, volbu zárubně a také kování. Velmi rádi Vádi Vám při výběru pomůžeme. Pokud máte zájem o vytvoření interiérových dveří na zakázku dle Vašich představ, jsme tu pro Vás.

více

CHCI TENTO PRODUKT

Kliky M&T

M&T má svůj osobitý přístup s přednostmi, které značku charakterizují: výroba designových řad klik z masivní mosazi, technologicky vyspělé zázemí, ale zároveň s velkým podílem ruční práce, s neustálými inovacemi a precizním řešením všech detailů výrobků. Základem je tradiční česká strojírenská výroba, která nám umožňuje profesionálně vyvíjet nové konstrukční řešení, zavádět nové výrobní a technologické postupy, navrhovat inovativní designy, vše se značkou M&T.

více

CHCI TENTO PRODUKT

dřevěné dveře na zakázku

Dřevěné dveře se těší velké oblibě. Jedná se o 100% přírodní materiál, který v sobě nese otisk stromu, z něhož pochází. Dřevěné dveře mohou být vyrobeny z masivu nebo jako dýhované. Velmi rádi Vádi Vám při výběru pomůžeme. Pokud máte zájem o vytvoření interiérových dveří na zakázku dle Vašich představ, jsme tu pro Vás.

více

CHCI TENTO PRODUKT

prosklené dveře na zakázku

Sklo je velmi odolný materiál a uplatňuje se úplně všude. Vyjímkou nejsou ani interiérové dveře. Díky moderním technologiím si můžete na míru vytvořit pravý šperk vašeho domova. Sklo je možno oživit laserem, gravírováním nebo například pískováním. Velmi rádi Vádi Vám při výběru pomůžeme. Pokud máte zájem o vytvoření interiérových dveří na zakázku dle Vašich představ, jsme tu pro Vás.

více

CHCI TENTO PRODUKT

KATALOGY


Vyberte si z katalogů našich partnerských značek. Katalogy lze stáhnout po otevření.
Pokud katalog není k dispozici, budete přesměrováni přímo na web dodavatele.

 


MODERNÍ A DESIGNOVÉ INTERIÉROVÉ DVEŘE


Hledáte inspiraci pro Váš nový interiér a stále to není to pravé? Pokud hledáte kvalitní interiérové dveře s vysokou životností, či  designové osvětlení, či dřevěné a vinylové podlahy, tak možná právě pro Vás je ideální volbou tato sekce. Vybrali jsme pro Vás několik druhů luxusních kuchyní, designového nábytku na míru, tak interiérových doplňku, jako jsou závěsné hodiny do bytu, designové svícny, květináče, ale i zrcadla a jiné designové maličkosti .

Pokud Vás cokoliv zaujme, využijte prosím kontaktní formulář na příslušné stránce a vybrané zboží Vám rádi dodáme na místo určení v rámci České i Slovenské republiky.

Kompletní vzorník a nabídku materiálu Vám na vyžádání obratem zašleme emailem - stačí nás kontaktovat.

Pokud zvolíte variantu osobní prohlídky, rádi Vás přivítáme v našem showroomu v Brně Modřicích, kde Vás čeká k prohlédnutí nepřeberné množství obkladů, dlažeb, sanitárního zařízení, jako jsou baterie, vany, umyvadla včetně koupelnových doplňků. Pro milovníky wellness a spa máme připraven wellness koutek s vířivkami a parní i finskou saunou.

S radostí Vám poradíme a navrhneme ideální řešení pro Váš interiér, koupelnu i venkovní terasu.

Naše značky