dřevěné
podlahy

 
dřevěné podlahy kährs

dřevěné podlahy kährs

dřevěné podlahy na zakázku

dřevěné podlahy na zakázku

dřevěné podlahy kährs

Pokud hledáte kvalitní a podlahu s vysokou životností, tak možná právě pro Vás jsou ideální volbou tyto podlahy. Nabízí velmi pestré barevné vzory. Základním děličem podlah Kährs je vzhled. Chcete decentní a minimalistický vzhled? Zvolte podlahu z jednotného a pravidelného odstínu dřeva, pouze s malými odchylkami v kresbě a v barevném tónu. Pokud hledáte trochu živější podlahu, zvolte  jemné odchylky barev, odstínů a vzorů, s menšími suky. A pro odvážný a nezaměnitelný styl zvolte podlahy s rustikálním vzhledem, které mají dramatickou kresbu ve struktuře dřeva, suky a větší barevné variace.   

více

CHCI TENTO PRODUKT

dřevěné podlahy na zakázku

Pokud máte zájem o navržení kvalitní interiérové dřevěné podlahy na zakázku dle Vašich představ, jsme tu pro Vás. Výběr podlahy není jen o barevném tónu a celkovém vzhledu. Poradíme vám i s volbou skladby dřevěné podlahy, povrchové úpravy a vhodnosti použití. Domluvte si konzultaci v našem studiu již dnes. 

více

CHCI TENTO PRODUKT


MODERNÍ DŘEVĚNÉ PODLAHY DO INTERIÉRU


Hledáte inspiraci pro Váš nový interiér a stále to není to pravé? Pokud hledáte kvalitní dřevěné a vinylové podlahy s vysokou životností, tak možná právě pro Vás je ideální volbou tato sekce. Vybrali jsme pro Vás několik druhů luxusních kuchyní, designového nábytku na míru, tak interiérových doplňku, jako jsou závěsné hodiny do bytu, designové svícny, květináče, ale i zrcadla a jiné designové maličkosti .

Pokud Vás cokoliv zaujme, využijte prosím kontaktní formulář na příslušné stránce a vybrané zboží dovezeme na místo určení v rámci České i Slovenské republiky.

Kompletní vzorník a nabídku materiálu Vám na vyžádání obratem zašleme emailem - stačí nás kontaktovat.

Pokud zvolíte variantu osobní prohlídky, rádi Vás přivítáme v našem showroomu v Brně Modřicích, kde Vás čeká k prohlédnutí nepřeberné množství obkladů, dlažeb, sanitárního zařízení, jako jsou baterie, vany, umyvadla včetně koupelnových doplňků. Pro milovníky wellness a spa máme připraven wellness koutek s vířivkami a parní i finskou saunou.

S radostí Vám poradíme a navrhneme ideální řešení pro Váš interiér, koupelnu i venkovní terasu.