Interiér | Vířivky

vířivky jacuzzi

vířivky jacuzzi

vířivky treesse

vířivky treesse

Vířivky KOS

Vířivky KOS

vířivky jacuzzi

Italské vířivky JACUZZI se špičkovou technologií a dokonalým estetickým řešením. Nabídka nejrůznějších rozměrů a velikostí vířivek až pro 7 osob. Vířivky určeny zejména pro komerční využití pro hotely, motely, spa a wellness centra, lázně, bazény a další prostory se velkým zatížením.  

více

CHCI TENTO PRODUKT

vířivky treesse

Jedinečné a designové vířivky Treesse jsou absolutním zjevením na trhu. Patentovaný systém neviditelných trysek umožňuje perfektně čistý vzhled. Jako materiál je použit moderní solid surface. Za zmínku také stojí to, že celý systém je uschován v prostoru vířivky a výrazně šetří prostor! Tak co říkáte?

více

CHCI TENTO PRODUKT

Vířivky KOS

Společnost KOS zahájila svou aktivitu v roce 1998 jako producent hydromasážních van a multifunkčních sprchových kabin. Zanedlouho po založení dospěla k rozhodnutí orientovat se více na design, což vyústilo od roku 2001 ve spolupráci s designérským duem Ludovica+Roberto Palomba, kteří získali místo uměleckých ředitelů a hlavních designérů všech produktů značky KOS.

více

CHCI TENTO PRODUKT


 

DESIGNOVÉ VÍŘIVKY PRO DŮM I ZAHRADU


Hledáte inspiraci pro Váš nový dům a zahradu stále nenacházíte tu pravou vířivku? Pokud hledáte kvalitní designové vířivky jste na správném místě. Dále jsme pro Vás vybrali několik druhů luxusních kuchyní, designového nábytku na míru, tak interiérových doplňku, jako jsou závěsné hodiny do bytu, designové svícny, květináče, ale i zrcadla a jiné designové maličkosti .

Pokud Vás cokoliv zaujme, využijte prosím kontaktní formulář na příslušné stránce a vybrané zboží Vám rádi dodáme i nainstalujeme na místo určení v rámci České i Slovenské republiky.

Kompletní vzorník a nabídku materiálu Vám na vyžádání obratem zašleme emailem - stačí nás kontaktovat.

Pokud zvolíte variantu osobní prohlídky, rádi Vás přivítáme v našem showroomu v Brně Modřicích, kde Vás čeká k prohlédnutí nepřeberné množství obkladů, dlažeb, sanitárního zařízení, jako jsou baterie, vany, umyvadla včetně koupelnových doplňků. Pro milovníky wellness a spa máme připraven wellness koutek s vířivkami a parní i finskou saunou.

S radostí Vám poradíme a navrhneme ideální řešení pro Váš interiér, koupelnu i venkovní terasu.