Vířivky
Wellness

 

vířivky jacuzzi

Italské vířivky JACUZZI se špičkovou technologií a dokonalým estetickým řešením. Nabídka nejrůznějších rozměrů a velikostí vířivek až pro 7 osob. Vířivky určeny zejména pro komerční využití pro hotely, motely, spa a wellness centra, lázně, bazény a další prostory se velkým zatížením.

 
CHCI TENTO PRODUKT
Jméno a příjmení
Společnost
Telefon
E-mail
Dotaz
Napište číslicemi "třidvajedna"

DESIGNOVÉ VÍŘIVKY PRO DŮM I ZAHRADU


Hledáte inspiraci pro Váš nový dům a zahradu stále nenacházíte tu pravou vířivku? Pokud hledáte kvalitní designové vířivky jste na správném místě. Dále jsme pro Vás vybrali několik druhů luxusních kuchyní, designového nábytku na míru, tak interiérových doplňku, jako jsou závěsné hodiny do bytu, designové svícny, květináče, ale i zrcadla a jiné designové maličkosti .

Pokud Vás cokoliv zaujme, využijte prosím kontaktní formulář na příslušné stránce a vybrané zboží Vám rádi dodáme i nainstalujeme na místo určení v rámci České i Slovenské republiky.

Kompletní vzorník a nabídku materiálu Vám na vyžádání obratem zašleme emailem - stačí nás kontaktovat.

Pokud zvolíte variantu osobní prohlídky, rádi Vás přivítáme v našem showroomu v Brně Modřicích, kde Vás čeká k prohlédnutí nepřeberné množství obkladů, dlažeb, sanitárního zařízení, jako jsou baterie, vany, umyvadla včetně koupelnových doplňků. Pro milovníky wellness a spa máme připraven wellness koutek s vířivkami a parní i finskou saunou.

S radostí Vám poradíme a navrhneme ideální řešení pro Váš interiér, koupelnu i venkovní terasu.