centrální vysavač
technologie domu

 

centrální vysavač

Centrální vysavač má mnoho výhod oproti klasickému přenosnému či robotickému vysavači. Hlavní výhodou je nevířící prach. Veškerý nasátý vzduch včetně nečistot, alergenů a roztočů je odveden trubním rozvodem mimo obytný prostor.

 Po přefiltrování se tento vzduch vyfukuje mimo objekt. Tímto je zajištěna 100% filtrace. Centrální vysavač je umístěn nejčasteji v nebytovém prostoru (sklep, garáž, pod schody), takže jednotka při vysávání nejde slyšet. Další výhodou je bezesporu vysoký výkon a snadná manipulace.

 

10 předností sacích jednotek Electrolux Oxygen

1. Spotřeba – minimální spotřeba el. energie při maximálních vzduchotechnických hodnotách
2. Elektronika – Soft start, ECS druhé generace, který prodlužuje životnost motoru, interaktivní display
3. Filtrace – zcela bezúdržbový samočisticí Gore-Tex filtr s finálním oklepem v kombinaci s cyklónovým efektem
4. Kanystr – velkokapacitní kanystr se 100% využitelností objemu
5. Vybavenost – integrovaný tlumič, 2x vstup na sání vč. hadicového vstupu
6. Hlučnost – velmi tiché odhlučněné jednotky
7. Jakost – špičková kvalita a spolehlivost dle ISO 9001, ISO 14001
8. Hadice a příslušenství – nová generace hadic a příslušenství Oxygen s nejvyššími užitnými vlastnostmi v bezkonkurenčním designu
9. Alergie – jediný systém splňující alergickou úlevu
10. Životní prostředí - nejšetrnější systém k životnímu prostředí z hlediska úspory el.energie, hlučnosti a použitých recyklovaných materiálů.


Centrální vysavače Electrolux Oxygen byly navrženy s ohledem na zákazníky. Zákazníci stále častěji žádají přitažlivé produkty s vyspělými technologiemi a výhodami pro zdraví. Oxygen je reakcí na tyto požadavky.

 

Pokud budete mít zájem o cenrální vysavač, rádi Vám navrhneme umístění sacího agregátu, jednotlivých hadicových zásuvek, potrubních rozvodů. Naši technici následně provedou instalaci potrubního systému a kompletaci systému při dokončení stavby (osazení agregátu, vnější díly zásuvek).

 

CHCI TENTO PRODUKT
Jméno a příjmení
Společnost
Telefon
E-mail
Dotaz
Napište číslicemi "třidvajedna"