inteligence loxone
technlogie domu

 

inteligence loxone

Proč v 21. století denně ztrácet čas s rutinními úkoly? Život s chytrou domácností Loxone je jako let na autopilota. Váš domov myslí a koná za vás. Eliminuje až o 50 000 ručních zásahů ročně a ušetřený čas můžete věnovat příjemnějším věcem.

Poskytne ideální teplotu v pravý čas v každé místnosti. Zajistí osvětlení a hudbu, která odpovídá vaší náladě. Také má na starosti kontrolu oken a stínění.

 

Díky propojení všech zařízení ví o veškerém nebezpečí a může okamžitě spustit poplach, zavolat Vám, vypnout vodu či spotřebiče. Když odjedete na dovolenou, dům bude simulovat Vaši přítomnost, aby odradil nezvané hosty.

 

Chytrý dům také drží náklady za energie na uzdě. Přesně ví, kdy a jak je třeba topit. Pokud svítí sluníčko, vytáhne žaluzie a vyhřívá zdarma. Už nikdy nebudou světla svítit nebo televize hrát zbytečně. Pračka nebo myčka se aktivuje při dostatečném množství energie z FVE či při nízkém tarifu.

 

Pokud se Vám líbí představa života v inteligentní domácnosti, neváhejte nás kontaktovat nebo navštívit náš showroom v Modřicích, kde Vám ukážeme, jak systém Loxone funguje a odpovíme na otázky, které se Vám honí hlavou.  
 

CHCI TENTO PRODUKT
Jméno a příjmení
Společnost
Telefon
E-mail
Dotaz
Napište číslicemi "třidvajedna"