Interiér | Podlahy

vše
dřevěné
vinylové
koberce
kobercové čtverce

kobercové čtverce

dřevěné podlahy na zakázku

dřevěné podlahy na zakázku

vinylové podlahy lepené

vinylové podlahy lepené

vinylové podlahy plovoucí

vinylové podlahy plovoucí

sametový vinyl

sametový vinyl

zátěžové koberce

zátěžové koberce

dřevěné podlahy kährs

dřevěné podlahy kährs

kobercové čtverce

Kobercové čtverce jsou populární pro svůj estetický vzhled a vynikající funkčnost v nejnáročnějších podmínkách vysokého zatížení. Mezi největší výhody produktů ve čtvercovém formátu patří rychlost pokládky, snížení prořezu při instalaci a rotace při opotřebení - při poškození se dá vyměnit pouze jednotlivý díl kobercové plochy.

více

CHCI TENTO PRODUKT

dřevěné podlahy na zakázku

Pokud máte zájem o navržení kvalitní interiérové dřevěné podlahy na zakázku dle Vašich představ, jsme tu pro Vás. Výběr podlahy není jen o barevném tónu a celkovém vzhledu. Poradíme vám i s volbou skladby dřevěné podlahy, povrchové úpravy a vhodnosti použití. Domluvte si konzultaci v našem studiu již dnes. 

více

CHCI TENTO PRODUKT

vinylové podlahy lepené

Vinylové podlahy lepené poskytují majitelům ideální uživatelské vlastnosti. Dokonale imitují dřevo, kámen, beton, dlažbu, textil či abstraktní vzory. Jejich aplikace je prováděna do disperzního lepidla s vlákny pro lepení vinylových podlah. Hodí se i do vlhkem namáhaných prostor, jako jsou koupelny a vstupní haly. Je možné je použít do místností, kde je podlahové vytápění.

více

CHCI TENTO PRODUKT

vinylové podlahy plovoucí

Vinylové plovoucí podlahy jsou děleny do základních třech skupin. Buď mohou být celoplastové, jako tvz. čistý vinyl, který se hodí především na podlahové vytápění a rekonstrukce, kvůli své nízké výšce 4-5mm.  Často se také používá vinylová podlaha na HDF desce s korkovým podkladem. Má lepší komfort při došlapu a dá se také použít při výměně za původní vinylovou podlahu - nemusíte upravovat podklad. Třetím typem jsou vinylové podlahy na kompozitní desce, které vynikají excelentní pevností zámkového spoje. Tuhá kompozitní nosná deska díky své rozměrové stabilitě a tuhosti předčí zámkové podlahy prakticky ve všech parametrech.

více

CHCI TENTO PRODUKT

sametový vinyl

Flotex je vysoce moderní textilní krytina, která spojuje klíčové funkční vlastnosti světa pružných a textilních podlahových krytin v jednom produktu, jenž nabízí vše, co lze od inovativního řešení podlahy očekávat.  Nylonová vlákna neslouží pouze k pohlcování zvuku a zvýšení pohodlí, ale také zachycují alergeny a jemný prach ze vzduchu. Ty se potom snadno uvolní při čištění jak suchou tak mokrou cestou. Díky své konstrukci je Flotex chráněný proti plísním a zápachu. Současně si stále uchovává svůj krásný vzhled, protože podlahy jsou po každém čištění znovu v bezvadném stavu.

více

CHCI TENTO PRODUKT

zátěžové koberce

Zátěžové koberce se vyrábí jak smyčkové, tak i velurové (střižené) koberce vhodné do všech typů komerčních prostor jako jsou banky, hotely, kanceláře, konferenční místnosti a posluchárny, restaurace apod. Tyto koberce se pyšní se špičkovou kvalitou používaného polyamidového (nylonového) vlákna, stabilní actionbackovou podložkou a precizním zpracováním, takže koberce vydrží opravdu velkou zátěž. 

více

CHCI TENTO PRODUKT

dřevěné podlahy kährs

Pokud hledáte kvalitní a podlahu s vysokou životností, tak možná právě pro Vás jsou ideální volbou tyto podlahy. Nabízí velmi pestré barevné vzory. Základním děličem podlah Kährs je vzhled. Chcete decentní a minimalistický vzhled? Zvolte podlahu z jednotného a pravidelného odstínu dřeva, pouze s malými odchylkami v kresbě a v barevném tónu. Pokud hledáte trochu živější podlahu, zvolte  jemné odchylky barev, odstínů a vzorů, s menšími suky. A pro odvážný a nezaměnitelný styl zvolte podlahy s rustikálním vzhledem, které mají dramatickou kresbu ve struktuře dřeva, suky a větší barevné variace.   

více

CHCI TENTO PRODUKT

KATALOGY


Vyberte si z katalogů našich partnerských značek. Katalogy lze stáhnout po otevření.
Pokud katalog není k dispozici, budete přesměrováni přímo na web dodavatele.

 


MODERNÍ VINYLOVÉ A DŘEVĚNÉ PODLAHY DO INTERIÉRU


Hledáte inspiraci pro Váš nový interiér a stále to není to pravé? Pokud hledáte kvalitní dřevěné a vinylové podlahy s vysokou životností, tak možná právě pro Vás je ideální volbou tato sekce. Vybrali jsme pro Vás několik druhů luxusních kuchyní, designového nábytku na míru, tak interiérových doplňku, jako jsou závěsné hodiny do bytu, designové svícny, květináče, ale i zrcadla a jiné designové maličkosti .

Pokud Vás cokoliv zaujme, využijte prosím kontaktní formulář na příslušné stránce a vybrané zboží dovezeme na místo určení v rámci České i Slovenské republiky.

Kompletní vzorník a nabídku materiálu Vám na vyžádání obratem zašleme emailem - stačí nás kontaktovat.

Pokud zvolíte variantu osobní prohlídky, rádi Vás přivítáme v našem showroomu v Brně Modřicích, kde Vás čeká k prohlédnutí nepřeberné množství obkladů, dlažeb, sanitárního zařízení, jako jsou baterie, vany, umyvadla včetně koupelnových doplňků. Pro milovníky wellness a spa máme připraven wellness koutek s vířivkami a parní i finskou saunou.

S radostí Vám poradíme a navrhneme ideální řešení pro Váš interiér, koupelnu i venkovní terasu.

Naše značky