Interiér | Doplňky

vše
hodiny
věšáky
zrcadla
květináče
svícny
vázy
zrcadla

zrcadla

věšáky

věšáky

hodiny

hodiny

květináče

květináče

svícny

svícny

vázy

vázy

zrcadla

Doplněk interiéru nezbytný pro každodenní potřebu. Existuje nespočet tvarů i velikostí, které si vždy můžete upravit dle individuálních požadavků. Je libo klasické tvary, moderní kulatá zrcadla nebo zrcadla s osvětlením, které ocení především nároční uživatelé? Přijďte si vyzkoušet, jaký je rozdíl mezi tím, když se řekne zrcadlo a zrcadlo.

více

CHCI TENTO PRODUKT

věšáky

Žádný interiér se neobejde bez funkčního věšáku. Dříve opomíjenému prvku interiéru dnes designéři věnují patřičnou pozornost. V naší galerii se můžete přesvědčit, že věšák nemusí být umístěný pouze na zeď – mohou být také zavěšené nebo samostatně stojící.

více

CHCI TENTO PRODUKT

hodiny

Téměř každý z nás se již neobejde bez hodinek či telefonu, na kterém se sděluje čas. Ovšem nástěnné hodiny již dávno neslouží jen k tomuto účelu, jedná se o důležitý interiérový doplněk, kterým můžete vhodně upravit vzhled vaší domácnosti či kanceláře. Volit můžete klasické, moderní, designové až extravagantní.

více

CHCI TENTO PRODUKT

květináče

Do každého interiéru patří květina, to nikoho nepřekvapí. Vy ale můžete návštěvu ohromit výběrem vhodného květináče. Nebojte se experimentovat a buďte originální.

více

CHCI TENTO PRODUKT

svícny

Oblíbený doplněk ještě donedávna především u žen, které dokáží využít uklidňující kouzlo hořícího plamene. Dnes takovou maličkostí, jako je svícen, je vybavena téměř každá domácnost či kancelář. Krásný svícen potěší také jako dárek.

více

CHCI TENTO PRODUKT

vázy

Pod slovem vázy se schovávají pouze čtyři písmena, ale na jejich popis bychom potřebovali celou knihu. Stejně jako u výběru květináčů platí, že i správně vybraná váza dokáže ohromit. Vybírejte z nekonečných barevných možností a tvarů. Tady víc než kdekoliv jinde platí, že ve fantazii se meze nekladou.

více

CHCI TENTO PRODUKT

DESIGNOVÉ INTERIÉROVÉ DOPLŇKY


Hledáte inspiraci pro Váš nový interiér a stále to není to pravé? Pokud hledáte kvalitní Interiérové doplňky, jako jsou závěsné hodiny do bytu, designové svícny, květináče, ale i zrcadla a jiné designové maličkosti, tak možná právě pro Vás je ideální volbou tato sekce.
Vybrali jsme pro Vás několik druhů luxusních kuchyní, designového nábytku na míru.

Pokud Vás cokoliv zaujme, využijte prosím kontaktní formulář na příslušné stránce a vybrané zboží Vám rádi dodáme na místo určení v rámci České i Slovenské republiky.

Kompletní vzorník a nabídku materiálu Vám na vyžádání obratem zašleme emailem - stačí nás kontaktovat.

Pokud zvolíte variantu osobní prohlídky, rádi Vás přivítáme v našem showroomu v Brně Modřicích, kde Vás čeká k prohlédnutí nepřeberné množství obkladů, dlažeb, sanitárního zařízení, jako jsou baterie, vany, umyvadla včetně koupelnových doplňků. Pro milovníky wellness a spa máme připraven wellness koutek s vířivkami a parní i finskou saunou.

S radostí Vám poradíme a navrhneme ideální řešení pro Váš interiér, koupelnu i venkovní terasu.