Interiér | Osvětlení

osvětlení brokis

osvětlení brokis

osvětlení xal

osvětlení xal

osvětlení inge

osvětlení inge

osvětlení Prolicht

osvětlení Prolicht

osvětlení brokis

Česká firma Brokis vyrábí svítidla, která se rodí z mimořádných řemeslných schopností sklářských mistrů navazujících na staletí udržovanou tradici českého foukaného skla. Její originální kolekce osvětlení jsou navrženy světově uznávanými českými i mezinárodními designéry a získaly celou řadu ocenění doma i ve světě.

více

CHCI TENTO PRODUKT

osvětlení xal

XAL vyrábí designová svítidla pro obchody, kanceláře, hotely, ale i byty a rodinné domy. Generální ředitelé jsou Michael Engel, Harald Dirnberg a Christian Schraml. Společnost byla založena v roce 1989 v rakouském Gratzu a dodnes zde sídlí.

více

CHCI TENTO PRODUKT

osvětlení inge

Společnost se zaměřuje na vývoj a výrobu technických interiérových a exteriérových svítidel pro kancelářské a administrativní komplexy, obchodní centra, školy a sportovní areály, průmyslové výrobní provozy a sklady, dopravní stavby, společenské, historické a církevní budovy a zdravotnická zařízení. Velkou část výrobního programu tvoří speciální a atypická svítidla upravená či vyvinutá dle požadavků zákazníků

více

CHCI TENTO PRODUKT

osvětlení Prolicht

Designová svítidla a osvětlovací systémy PROLICHT jsou vhodné zejména pro vybavení rodinných domů, bytů, obchodních jednotek a dalších komerčních objektů.

více

CHCI TENTO PRODUKT
STÁHNĚTE SI AKČNÍ LETÁK

STÁHNĚTE SI AKČNÍ LETÁK


Zde najdete naši aktuální nabídku. Katalog lze stáhnout po otevření.

KATALOGY


Vyberte si z katalogů našich partnerských značek. Katalogy lze stáhnout po otevření.
Pokud katalog není k dispozici, budete přesměrováni přímo na web dodavatele.

 


MODERNÍ A DESIGNOVÉ OSVĚTLENÍ A SVÍTIDLA


Hledáte inspiraci pro Váš nový interiér a stále nenacházíte to ideální osvětlení? Pokud hledáte kvalitní designové osvětlení, tak možná právě pro Vás je ideální volbou tato sekce. Vybrali jsme pro Vás několik druhů luxusních kuchyní, designového nábytku na míru, tak interiérových doplňku, jako jsou závěsné hodiny do bytu, designové svícny, květináče, ale i zrcadla a jiné designové maličkosti .

Pokud Vás cokoliv zaujme, využijte prosím kontaktní formulář na příslušné stránce a vybrané zboží dovezeme na místo určení v rámci České i Slovenské republiky.

Kompletní vzorník a nabídku materiálu Vám na vyžádání obratem zašleme emailem - stačí nás kontaktovat.

Pokud zvolíte variantu osobní prohlídky, rádi Vás přivítáme v našem showroomu v Brně Modřicích, kde Vás čeká k prohlédnutí nepřeberné množství obkladů, dlažeb, sanitárního zařízení, jako jsou baterie, vany, umyvadla včetně koupelnových doplňků. Pro milovníky wellness a spa máme připraven wellness koutek s vířivkami a parní i finskou saunou.

S radostí Vám poradíme a navrhneme ideální řešení pro Váš interiér, koupelnu i venkovní terasu.

Naše značky