Interiér | Osvětlení

osvětlení bomma

osvětlení bomma

osvětlení brokis

osvětlení brokis

osvětlení Prolicht

osvětlení Prolicht

osvětlení xal

osvětlení xal

osvětlení bomma

Kdo jiný by měl být v popředí světových výrobců designového osvětlení, než česká firma? Bomma se opírá o tradice českého sklářství a designu, zároveň ale pracuje s nejmodernějšími technologiemi. Proto je tolik oblíbená mezi designéry a architekty. Na skutečné skvosty se můžete podívat v naší galerii.

více

CHCI TENTO PRODUKT

osvětlení brokis

Originální kolekce svítidel Brokis navržené uznávanými českými i zahraničními designéry získaly mezinárodní uznání a obdržely celou řadu ocenění v prestižních designových soutěžích doma i ve světě. Společnost kombinuje tradiční ručně foukané sklo s dalšími vytříbenými materiály, jako jsou dřevo a ručně opracovaný kov, ve smělých osvětlovacích kompozicích, které posouvají hranice současného designu.

více

CHCI TENTO PRODUKT

osvětlení Prolicht

Společnost Prolicht se nezaměřuje na velkovýrobu, ale především na individuální zakázky. Proto dokáží vytvořit ideální atmosféru místnosti, která bude vyhovovat především vám. Takže pokud chcete vytvořit osvětlení přímo na míru, obraťte se na nás!

více

CHCI TENTO PRODUKT

osvětlení xal

Rakouský přístup potěší zejména designéry, před kterými stojí zejména rozsáhlý projekt. Šíře sortimentu Xal je skutečně obdivuhodná. Vyhoví tak bez sebemenšího problému i specifickým požadavkům na technické osvětlení. Společnost Xal je také vyhledávána všemi milovníky nadčasového, minimalistického a funkčního designu.

více

CHCI TENTO PRODUKT

KATALOGY


Vyberte si z katalogů našich partnerských značek. Katalogy lze stáhnout po otevření.
Pokud katalog není k dispozici, budete přesměrováni přímo na web dodavatele.

 


MODERNÍ A DESIGNOVÉ OSVĚTLENÍ A SVÍTIDLA


Hledáte inspiraci pro Váš nový interiér a stále nenacházíte to ideální osvětlení? Pokud hledáte kvalitní designové osvětlení, tak možná právě pro Vás je ideální volbou tato sekce. Vybrali jsme pro Vás několik druhů luxusních kuchyní, designového nábytku na míru, tak interiérových doplňku, jako jsou závěsné hodiny do bytu, designové svícny, květináče, ale i zrcadla a jiné designové maličkosti .

Pokud Vás cokoliv zaujme, využijte prosím kontaktní formulář na příslušné stránce a vybrané zboží dovezeme na místo určení v rámci České i Slovenské republiky.

Kompletní vzorník a nabídku materiálu Vám na vyžádání obratem zašleme emailem - stačí nás kontaktovat.

Pokud zvolíte variantu osobní prohlídky, rádi Vás přivítáme v našem showroomu v Brně Modřicích, kde Vás čeká k prohlédnutí nepřeberné množství obkladů, dlažeb, sanitárního zařízení, jako jsou baterie, vany, umyvadla včetně koupelnových doplňků. Pro milovníky wellness a spa máme připraven wellness koutek s vířivkami a parní i finskou saunou.

S radostí Vám poradíme a navrhneme ideální řešení pro Váš interiér, koupelnu i venkovní terasu.

Naše značky