zrcadla
doplňky

 
zrcadla

zrcadla

zrcadla

Doplněk interiéru nezbytný pro každodenní potřebu. Existuje nespočet tvarů i velikostí, které si vždy můžete upravit dle individuálních požadavků. Je libo klasické tvary, moderní kulatá zrcadla nebo zrcadla s osvětlením, které ocení především nároční uživatelé? Přijďte si vyzkoušet, jaký je rozdíl mezi tím, když se řekne zrcadlo a zrcadlo.

více

CHCI TENTO PRODUKT

MODERNÍ A DESIGNOVÁ ZRCADLA DO BYTU


Hledáte inspiraci pro Váš nový interiér a stále to není to pravé? Pokud hledáte kvalitní Interiérové doplňky, jako jsou závěsné hodiny do bytu, designové svícny, květináče, ale i zrcadla a jiné designové maličkosti, tak možná právě pro Vás je ideální volbou tato sekce.
Vybrali jsme pro Vás několik druhů luxusních kuchyní, designového nábytku na míru.

Pokud Vás cokoliv zaujme, využijte prosím kontaktní formulář na příslušné stránce a vybrané zboží Vám rádi dodáme na místo určení v rámci České i Slovenské republiky.

Kompletní vzorník a nabídku materiálu Vám na vyžádání obratem zašleme emailem - stačí nás kontaktovat.

Pokud zvolíte variantu osobní prohlídky, rádi Vás přivítáme v našem showroomu v Brně Modřicích, kde Vás čeká k prohlédnutí nepřeberné množství obkladů, dlažeb, sanitárního zařízení, jako jsou baterie, vany, umyvadla včetně koupelnových doplňků. Pro milovníky wellness a spa máme připraven wellness koutek s vířivkami a parní i finskou saunou.

S radostí Vám poradíme a navrhneme ideální řešení pro Váš interiér, koupelnu i venkovní terasu.