<h1>INTERIÉR</h1>

INTERIÉR

 
Interiér vytváří bydlení a domácí pohodu. Možností pojetí je nespočet, ale když už si ho zařizujete, tak ať je podle vašich představ a přání. Není to něco, co by se často měnilo.

Jsme specialisti na designový nábytek a moderní interiéry. Máme zkušenosti z dílčích i kompletních realizací interiérů. Klademe důraz na individuální přístup a úzkou spolupráci s klientem, abychom dokázali splnit veškeré požadavky na 100 %.

Také u nás můžete najít inspiraci designových interiérů. Realizaci už nechte na nás, kontaktujte nás.

MODERNÍ A DESIGNOVÝ INTERIÉR


Hledáte inspiraci pro Váš nový interiér a stále to není to pravé? Pokud hledáte kvalitní interiérové dveře s vysokou životností, či  designové osvětlení, či dřevěné a vinylové podlahy, tak možná právě pro Vás je ideální volbou tato sekce. Vybrali jsme pro Vás několik druhů luxusních kuchyní, designového nábytku na míru, tak interiérových doplňku, jako jsou závěsné hodiny do bytu, designové svícny, květináče, ale i zrcadla a jiné designové maličkosti .

Pokud Vás cokoliv zaujme, využijte prosím kontaktní formulář na příslušné stránce a vybrané zboží Vám rádi dodáme na místo určení v rámci České i Slovenské republiky.

Kompletní vzorník a nabídku materiálu Vám na vyžádání obratem zašleme emailem - stačí nás kontaktovat.

Pokud zvolíte variantu osobní prohlídky, rádi Vás přivítáme v našem showroomu v Brně Modřicích, kde Vás čeká k prohlédnutí nepřeberné množství obkladů, dlažeb, sanitárního zařízení, jako jsou baterie, vany, umyvadla včetně koupelnových doplňků. Pro milovníky wellness a spa máme připraven wellness koutek s vířivkami a parní i finskou saunou.

S radostí Vám poradíme a navrhneme ideální řešení pro Váš interiér, koupelnu i venkovní terasu.