koberce
podlahy

 
kobercové čtverce

kobercové čtverce

sametový vinyl

sametový vinyl

zátěžové koberce

zátěžové koberce

kobercové čtverce

Kobercové čtverce jsou populární pro svůj estetický vzhled a vynikající funkčnost v nejnáročnějších podmínkách vysokého zatížení. Mezi největší výhody produktů ve čtvercovém formátu patří rychlost pokládky, snížení prořezu při instalaci a rotace při opotřebení - při poškození se dá vyměnit pouze jednotlivý díl kobercové plochy.

více

CHCI TENTO PRODUKT

sametový vinyl

Flotex je vysoce moderní textilní krytina, která spojuje klíčové funkční vlastnosti světa pružných a textilních podlahových krytin v jednom produktu, jenž nabízí vše, co lze od inovativního řešení podlahy očekávat.  Nylonová vlákna neslouží pouze k pohlcování zvuku a zvýšení pohodlí, ale také zachycují alergeny a jemný prach ze vzduchu. Ty se potom snadno uvolní při čištění jak suchou tak mokrou cestou. Díky své konstrukci je Flotex chráněný proti plísním a zápachu. Současně si stále uchovává svůj krásný vzhled, protože podlahy jsou po každém čištění znovu v bezvadném stavu.

více

CHCI TENTO PRODUKT

zátěžové koberce

Zátěžové koberce se vyrábí jak smyčkové, tak i velurové (střižené) koberce vhodné do všech typů komerčních prostor jako jsou banky, hotely, kanceláře, konferenční místnosti a posluchárny, restaurace apod. Tyto koberce se pyšní se špičkovou kvalitou používaného polyamidového (nylonového) vlákna, stabilní actionbackovou podložkou a precizním zpracováním, takže koberce vydrží opravdu velkou zátěž. 

více

CHCI TENTO PRODUKT


MODERNÍ DESIGNOVÉ KOBERCE DO INTERIÉRU


Hledáte inspiraci pro Váš nový interiér a stále to není to pravé? Pokud hledáte kvalitn í koberce s vysokou životností, tak možná právě pro Vás je ideální volbou tato sekce. Vybrali jsme pro Vás několik druhů luxusních kuchyní, designového nábytku na míru, tak interiérových doplňku, jako jsou závěsné hodiny do bytu, designové svícny, květináče, ale i zrcadla a jiné designové maličkosti .

Pokud Vás cokoliv zaujme, využijte prosím kontaktní formulář na příslušné stránce a vybrané zboží dovezeme na místo určení v rámci České i Slovenské republiky.

Kompletní vzorník a nabídku materiálu Vám na vyžádání obratem zašleme emailem - stačí nás kontaktovat.

Pokud zvolíte variantu osobní prohlídky, rádi Vás přivítáme v našem showroomu v Brně Modřicích, kde Vás čeká k prohlédnutí nepřeberné množství obkladů, dlažeb, sanitárního zařízení, jako jsou baterie, vany, umyvadla včetně koupelnových doplňků. Pro milovníky wellness a spa máme připraven wellness koutek s vířivkami a parní i finskou saunou.

S radostí Vám poradíme a navrhneme ideální řešení pro Váš interiér, koupelnu i venkovní terasu.