sametový vinyl

Flotex je vysoce moderní textilní krytina, která spojuje klíčové funkční vlastnosti světa pružných a textilních podlahových krytin v jednom produktu, jenž nabízí vše, co lze od inovativního řešení podlahy očekávat. 

Nylonová vlákna neslouží pouze k pohlcování zvuku a zvýšení pohodlí, ale také zachycují alergeny a jemný prach ze vzduchu. Ty se potom snadno uvolní při čištění jak suchou tak mokrou cestou. Díky své konstrukci je Flotex chráněný proti plísním a zápachu. Současně si stále uchovává svůj krásný vzhled, protože podlahy jsou po každém čištění znovu v bezvadném stavu.

Běžné každodenní vysávání odstraní veškeré nečistoty a prach zachycené v husté struktuře nylonového povrchu. Nicméně, při silném znečištění je možné použít i čištění párou nebo hloubkové strojové čištění, což vyžaduje minimální množství čisticích prostředků. Již jednoduché čištění obnovuje původní vzhled krytiny Flotex. Široká paleta barev a vzorů, kterou kolekce Flotex nabízí, tak zůstává stále tak zářivá a živá jako v den, kdy byla podlaha instalována.
NAPSAT
Jméno a příjmení
Společnost
Telefon
E-mail
Dotaz
Napište číslicemi "třidvajedna"