VELKOFORMÁTOVÉ
OBKLADY A DLAŽBY

 
Velkoformátové Flaviker

Velkoformátové Flaviker

Velkoformátové Keope

Velkoformátové Keope

Velkoformátové Xlight

Velkoformátové Xlight

velkoformátové ABK

velkoformátové ABK

Velkoformátové Flaviker

Flaviker v posledních letech rozšířil svoji nabídku velkoformátových obkladů na maximum. Najdete zde vše od  jednoduchých a elegantních tónů přírody, luxusní a velmi žádané mramorové dekory až po street artovou po kolekci Hangar.

více

CHCI TENTO PRODUKT

Velkoformátové Keope

Zatím co se věci mění, keramická podlaha či stěny zůstávají... Keope díky vybraným surovinám a léty prověřenému výrobnímu procesu produkuje výrobky nejvyšší kvality. Jsou velmi odolné vůči povětrnostním vlivům a zachovávají si svojí barevnou stálost, proto jejich krásu oceníte i po letech.

více

CHCI TENTO PRODUKT

Velkoformátové Xlight

XLight představuje novou dimenzi velkoformátových, tenkostěnných, ale přitom extrémně odolných keramických desek, které mají jak v interiéru, tak exteriéru celou řadu využití. Keramika má oproti alternativám v podobě přírodního či umělého kamene několik výhod jako je např. odolnost vůči extrémně vysokým teplotám či minimální nasákavost. Materiál je také mrazuvzdorný a odolný vůči vnějším vlivům včetně UV záření, fyzickým nárazům či chemikáliím.  

více

CHCI TENTO PRODUKT

velkoformátové ABK

Velkoformátové obklady s neotřelým a jedinečným designem se skvěle uplatní ve všech osobitých prostorech s originálním charakterem. Nejvýraznější a nejoriginálnější sérií je kolekce wide & style, která dokonale imituje dříve tak oblíbené tapety. Tady už opravdu stačí jen vytvořit si svůj styl.

více

CHCI TENTO PRODUKT


MODERNÍ A DESIGNOVÉ VELKOFORMÁTOVÉ OBKLADY A DLAŽBY


Hledáte inspiraci pro Váši novou koupelnu a stále nenacházíte tu pravou? Pokud hledáte kvalitní obklady a dlažbu s vysokou životností, či  designové sprchové kouty, luxusní vany a koupelnové radiátory, tak možná právě pro Vás je ideální volbou tato sekce.Vybrali jsme pro
Vás několik druhů moderních obkladů a dlažeb. Najdete zde jak velkoformátové obklady a dlažby, tak obklady s dekorem dřeva, betonu, imitací kamene, ale i 3D plastické reliéfní obklady, které je možné položit na milimetrovou spáru, tak klasické obklady, ale i kamenné mozaiky různých barev a vzorů.

V případě zájmů Vám rádi poradíme a vybrané zboží dovezeme na místo určení v rámci České a Slovenské republiky.
Kompletní vzorník a nabídku materiálu Vám na vyžádání obratem zašleme emailem - stačí nás kontaktovat.

Pokud zvolíte variantu osobní prohlídky, rádi Vás přivítáme v našem showroomu v Brně Modřicích, kde Vás čeká k prohlédnutí nepřeberné množství obkladů, dlažeb, sanitárního zařízení, jako jsou baterie, vany, umyvadla včetně koupelnových doplňků. Pro milovníky wellness a spa máme připraven wellness koutek s vířivkami a parní i finskou saunou.

S radostí Vám poradíme a navrhneme ideální řešení pro Váš interiér, koupelnu i venkovní terasu.