Obklady a dlažby Keope

imitace dřeva keope

imitace dřeva keope

dlažba na terasu, 2 cm

dlažba na terasu, 2 cm

Velkoformátové Keope

Velkoformátové Keope

imitace dřeva keope

Imitace dřeva si zachová po letech používání téměř dokonalý vzhled. Je vhodnější pro použití do interiéru než dřevo opravdové. Ať už z hlediska tepelné vodivosti nebo údržby. 

více

CHCI TENTO PRODUKT

dlažba na terasu, 2 cm

Velkoformátové dlažby výšky 2 cm můžete uložit na terče, do písku, do štěrku nebo do trávy. Jsou také dostupné ve variantě výšky 1 cm, takže je možné snadno propojit interiér s exteriérem. Pořízení materiálu je jedna věc, ale až díky profesionálnímu návrhu, vyměření a pokládce vznikají nadčasová díla, která dokonale padnou celé koncepci stavby a architektonickému pojetí. Venkovní dlažba by měla být první řadě mrazuvzdorná a protiskluzová. Námi vybrané typy tyto vlastnosti splňují.

více

CHCI TENTO PRODUKT

Velkoformátové Keope

Zatím co se věci mění, keramická podlaha či stěny zůstávají... Keope díky vybraným surovinám a léty prověřenému výrobnímu procesu produkuje výrobky nejvyšší kvality. Jsou velmi odolné vůči povětrnostním vlivům a zachovávají si svojí barevnou stálost, proto jejich krásu oceníte i po letech.

více

CHCI TENTO PRODUKT

Obklady a dlažby KEOPE


Výrobce keramických obkladů a dlažeb Keope je na trhu od roku 1995. Jedním z důvodů úspěchu, který Keope dosáhl, jsou silné a nepřetržité investice do výzkumu a inovací. Díky svému mineralogickému složení a výrobnímu procesu se naše výrobky nebojí změn a agresí, jako jsou nárazy, oděrky, oheň, mráz, vlhkost, hmotnost, klima a v průběhu času zachovávají barvu a vzhled prvního dne.

Keramika neuvolňuje žádné organické látky, nepodněcuje alergie a je snadno čistitelná. Keope vyrábí obklady a dlažby určené pro vnitřní i venkovní prostředí, do komerčních, veřejných i obytných prostor. Stěžejním produktem jsou velkoformátové obklady a dlažby série K2 o tloušťce 2 cm (20 mm), které se pokládají na terče, štěrk, trávu nebo písek. Tyto dlažby se vyrábí i se standardní tloušťkou, takže je možné sladit interiér s exteriérem.

Sortiment keramičky Keope se vyrábí v různých efektech - imitace dřeva, mramoru, kamene nebo cement a pryskyřice. Dlaždice Keope jsou k dispozici v mnoha velikostech, které se liší podle kolekce, od nejmenších (například 15x15cm) až po velké desky 120x278 cm, 120x120 cm nebo 30x240 cm .