finské
sauny

 
finské sauny

finské sauny

finské sauny

Chcete si také užívat sauny kdykoliv chcete? Není nic nednoduššího, než si ji nechat navrhnout a vyrobit přesně podle vašich představ. Jedinná sauna, kde se budete cítit dobře je ta, která bude podle vás. Rádi si s vámi domluvíme schůzku a ukážeme vám, že to jde i bez kompromisů.

více

CHCI TENTO PRODUKT

REALIZACE DOMÁCÍ FINSKÉ SAUNY


Hledáte inspiraci pro Váš nový dům a stále to není to pravé? Pokud hledáte kvalitní finské sauny s vysokou životností, či designové vířivky jste na správném místě. Dále jsme pro Vás vybrali několik druhů luxusních kuchyní, designového nábytku na míru, tak interiérových doplňku, jako jsou závěsné hodiny do bytu, designové svícny, květináče, ale i zrcadla a jiné designové maličkosti .

Pokud Vás cokoliv zaujme, využijte prosím kontaktní formulář na příslušné stránce a vybrané zboží dovezeme na místo určení v rámci České i Slovenské republiky.

Kompletní vzorník a nabídku materiálu Vám na vyžádání obratem zašleme emailem - stačí nás kontaktovat.

Pokud zvolíte variantu osobní prohlídky, rádi Vás přivítáme v našem showroomu v Brně Modřicích, kde Vás čeká k prohlédnutí nepřeberné množství obkladů, dlažeb, sanitárního zařízení, jako jsou baterie, vany, umyvadla včetně koupelnových doplňků. Pro milovníky wellness a spa máme připraven wellness koutek s vířivkami a parní i finskou saunou.

S radostí Vám poradíme a navrhneme ideální řešení pro Váš interiér, koupelnu i venkovní terasu.