DŘEVĚNÉ
MOZAIKY

 

dřevěné mozaiky L'Antic Colonial

Dvěma slovy - dřevěný luxus. Pokud si potrpíte na luxusní materiály a na netradiční interiérová provedení, je pro vás právě kolekce dřevěných mozaik. Originální dekorace na zeď ve 3D formátu splňuje nejnáročnější očekávání moderního designu.

CHCI TENTO PRODUKT
Jméno a příjmení
Společnost
Telefon
E-mail
Dotaz
Napište číslicemi "třidvajedna"

Hledáte inspiraci pro Váši novou koupelnu a stále nenacházíte tu pravou? Pokud hledáte netradiční pojetí mozaiky, tak možná právě pro Vás je ideální volbou tato sekce. Dřevěná mozaika vytvoří vždy velmi zajímavý interiér. Dále jsme pro vás vybrali několik druhů moderních obkladů a dlažeb. Najdete zde jak velkoformátové obklady a dlažby, tak obklady s dekorem dřevabetonuimitací kamene, ale i 3D plastické reliéfní obklady, které je možné položit na milimetrovou spáru, tak klasické obklady, ale i kamenné mozaiky různých barev a vzorů.

V případě zájmů Vám rádi poradíme a vybrané zboží dovezeme na místo určení v rámci České a Slovenské republiky.
Kompletní vzorník a nabídku materiálu Vám na vyžádání obratem zašleme emailem - stačí nás kontaktovat.

Pokud zvolíte variantu osobní prohlídky, rádi Vás přivítáme v našem showroomu v Brně Modřicích, kde Vás čeká k prohlédnutí nepřeberné množství obkladů, dlažeb, sanitárního zařízení, jako jsou baterie, vany, umyvadla včetně koupelnových doplňků. Pro milovníky wellness a spa máme připraven wellness koutek s vířivkami a parní i finskou saunou.

S radostí Vám poradíme a navrhneme ideální řešení pro Váš interiér, koupelnu i venkovní terasu.