skleněné
mozaiky

 

Skleněné mozaiky L'Antic colonial

Mozaika ve všech přírodních podobách je vítaným doplňkem současných interiérů. Bývá výraznou součástí obkladů a při správné volbě dokáže navodit atmosféru, o kterou se architekt snaží. Právě pro tyto výsledky je vyhledávaným prvkem v moderní architektuře.

Skleněné mozaiky sou oblíbené především pro svou životnost a variabilitu. Nabízí obrovskou škálu barev a tvarů, které vytváří dokonalou hru světla a stínu a vytváří tím netradiční prostorové provedení.

CHCI TENTO PRODUKT
Jméno a příjmení
Společnost
Telefon
E-mail
Dotaz
Napište číslicemi "třidvajedna"


MODERNÍ SKLENĚNÉ MOZAIKOVÉ OBKLADY


Hledáte inspiraci pro Váši novou koupelnu a stále nenacházíte tu pravou? Pokud hledáte kvalitní skleněné mozaikové obklady s vysokou životností, či  designové sprchové kouty, luxusní vany a koupelnové radiátory, tak možná právě pro Vás je ideální volbou tato sekce.Vybrali jsme pro
Vás několik druhů moderních obkladů a dlažeb. Najdete zde jak velkoformátové obklady a dlažby, tak obklady s dekorem dřeva, betonu, imitací kamene, ale i 3D plastické reliéfní obklady, které je možné položit na milimetrovou spáru, tak klasické obklady, ale i kamenné mozaiky různých barev a vzorů.

V případě zájmů Vám rádi poradíme a vybrané zboží dovezeme na místo určení v rámci České a Slovenské republiky.
Kompletní vzorník a nabídku materiálu Vám na vyžádání obratem zašleme emailem - stačí nás kontaktovat.

Pokud zvolíte variantu osobní prohlídky, rádi Vás přivítáme v našem showroomu v Brně Modřicích, kde Vás čeká k prohlédnutí nepřeberné množství obkladů, dlažeb, sanitárního zařízení, jako jsou baterie, vany, umyvadla včetně koupelnových doplňků. Pro milovníky wellness a spa máme připraven wellness koutek s vířivkami a parní i finskou saunou.

S radostí Vám poradíme a navrhneme ideální řešení pro Váš interiér, koupelnu i venkovní terasu.