BIDETOVÉ
BATERIE

 
bidetové baterie gessi

bidetové baterie gessi

bidetové baterie zucchetti

bidetové baterie zucchetti

bidetové baterie noken

bidetové baterie noken

bidetové baterie gessi

Gessi nikdy neopomene žádný detail, o čemž se můžeme přesvědčit u bidetových baterií. Jako všechny výrobky jsou vyráběny na nejvyšší technologické úrovni, avšak zároveň tak, aby zanechaly co nejmenší ekologickou stopu.

více

CHCI TENTO PRODUKT

bidetové baterie zucchetti

Každou sérii výrobce Zucchetti, Kos zakončují trochu opomíjené bidetové baterie. Avšak i zde je třeba vyzdvihnout jedinečnou kombinaci funkčnosti a designu.

více

CHCI TENTO PRODUKT

bidetové baterie noken

Abychom neobdivovali pouze vzhled baterií Noken, podíváme se také na samotné jádro baterií, které je navrženo pro ekonomickou spotřebu vody, která však nijak neovlivňuje vysoký uživatelský komfort.

více

CHCI TENTO PRODUKT

MODERNÍ A DESIGNOVÉ BIDETOVÉ BATERIE


Hledáte inspiraci pro Váši novou koupelnu a stále nenacházíte tu pravou vodovodní bidetovou baterii? Pokud hledáte kvalitní baterie s vysokou životností, či  designové umyvadlové, luxusní sprchové, či moderní vanové a bidetové baterie, tak možná právě pro Vás je ideální volbou tato sekce. Vybrali jsme pro Vás několik druhů moderních obkladů a dlažeb. Najdete zde jak velkoformátové obklady a dlažby, které je možné položit na milimetrovou spáru, tak klasické obklady, ale i kamenné mozaiky různých barev a vzorů.

V případě zájmů Vám rádi poradíme a vybrané zboží dovezeme na místo určení v rámci České a Slovenské republiky.
Kompletní vzorník a nabídku materiálu Vám na vyžádání obratem zašleme emailem - stačí nás kontaktovat.

Pokud zvolíte variantu osobní prohlídky, rádi Vás přivítáme v našem showroomu v Brně Modřicích, kde Vás čeká k prohlédnutí nepřeberné množství obkladů, dlažeb, sanitárního zařízení, jako jsou baterie, vany, umyvadla včetně koupelnových doplňků. Pro milovníky wellness a spa máme připraven wellness koutek s vířivkami a parní i finskou saunou.

S radostí Vám poradíme a navrhneme ideální řešení pro Váš interiér, koupelnu i venkovní terasu.