SPRCHOVÉ
BATERIE

 
sprchové baterie gessi

sprchové baterie gessi

sprchové baterie zucchetti

sprchové baterie zucchetti

sprchové baterie noken

sprchové baterie noken

sprchové baterie gessi

Jedinečné a luxusní koupelnové baterie spojují funkční design s využitím inovativních materiálů, díky kterým se stane sprchování nejoblíbenějším každodenním rituálem. Přijďte se k nám přesvědčit.

více

CHCI TENTO PRODUKT

sprchové baterie zucchetti

Z baterií Zucchetti čiší Itálie na první pohled. Tyto jemné a čisté linie se hodí všude tam, kde chcete dodat prostoru punc elegance.

více

CHCI TENTO PRODUKT

sprchové baterie noken

Současné trendy jsou jasné – jednoduché tvary, které nechají vyniknout ladnosti a jsou nadčasové. Ani barvám se meze nekladou a kromě hojně rozšířeného chromu můžete svoji koupelnu ozvláštnit baterií v několika různých povrchových úpravách – matný chrom, bronz, antracit i např. ve zlatém provedení.

více

CHCI TENTO PRODUKT

MODERNÍ A DESIGNOVÉ SPRCHOVÉ BATERIE


Hledáte inspiraci pro Váši novou koupelnu a stále nenacházíte tu pravou vodovodní sprchovou baterii? Pokud hledáte kvalitní baterie s vysokou životností, či  designové umyvadlové, luxusní sprchové, či moderní vanové a bidetové baterie, tak možná právě pro Vás je ideální volbou tato sekce. Vybrali jsme pro Vás několik druhů moderních obkladů a dlažeb. Najdete zde jak velkoformátové obklady a dlažby, které je možné položit na milimetrovou spáru, tak klasické obklady, ale i kamenné mozaiky různých barev a vzorů.

V případě zájmů Vám rádi poradíme a vybrané zboží dovezeme na místo určení v rámci České a Slovenské republiky.
Kompletní vzorník a nabídku materiálu Vám na vyžádání obratem zašleme emailem - stačí nás kontaktovat.

Pokud zvolíte variantu osobní prohlídky, rádi Vás přivítáme v našem showroomu v Brně Modřicích, kde Vás čeká k prohlédnutí nepřeberné množství obkladů, dlažeb, sanitárního zařízení, jako jsou baterie, vany, umyvadla včetně koupelnových doplňků. Pro milovníky wellness a spa máme připraven wellness koutek s vířivkami a parní i finskou saunou.

S radostí Vám poradíme a navrhneme ideální řešení pro Váš interiér, koupelnu i venkovní terasu.