UMYVADLOVÉ
BATERIE

 
umyvadlové baterie gessi

umyvadlové baterie gessi

umyvadlové baterie noken

umyvadlové baterie noken

umyvadlové baterie zucchetti

umyvadlové baterie zucchetti

umyvadlové baterie gessi

Dokonalost se skrývá v detailech. Jedna věta, která definuje všechny kolekce baterií Gessi – ikony koupelnového designu. Jedinečný vzhled baterií si prostě zamilujete na první pohled. Rádi vám předvedeme několik modelů na našem showroomu.

více

CHCI TENTO PRODUKT

umyvadlové baterie noken

Velmi atraktivní a designové série baterií má ve své nabídce také společnost Noken. Nabízí širokou škálu variant a barev baterií včetně termostatických prvků.

více

CHCI TENTO PRODUKT

umyvadlové baterie zucchetti

Hlavním zaměřením Zucchetti, Kos jsou kolekce, za kterými se skrývá komplexní design a kvalitní výroba. Společnost je pozorná k problematice životního prostředí, což se odráží nejen ve výrobním procesu, ale i ve vztahu k uživateli – baterie jsou vždy řešené s ohledem na úspory vody a energie, aniž by cokoliv omezovalo komfort užívání. 

více

CHCI TENTO PRODUKT

MODERNÍ A DESIGNOVÉ UMYVADLOVÉ BATERIE


Hledáte inspiraci pro Váši novou koupelnu a stále nenacházíte tu pravou vodovodní umyvadlovou baterii? Pokud hledáte kvalitní baterie s vysokou životností, či  designové umyvadlové, luxusní sprchové, či moderní vanové a bidetové baterie, tak možná právě pro Vás je ideální volbou tato sekce. Vybrali jsme pro Vás několik druhů moderních obkladů a dlažeb. Najdete zde jak velkoformátové obklady a dlažby, které je možné položit na milimetrovou spáru, tak klasické obklady, ale i kamenné mozaiky různých barev a vzorů.

V případě zájmů Vám rádi poradíme a vybrané zboží dovezeme na místo určení v rámci České a Slovenské republiky.
Kompletní vzorník a nabídku materiálu Vám na vyžádání obratem zašleme emailem - stačí nás kontaktovat.

Pokud zvolíte variantu osobní prohlídky, rádi Vás přivítáme v našem showroomu v Brně Modřicích, kde Vás čeká k prohlédnutí nepřeberné množství obkladů, dlažeb, sanitárního zařízení, jako jsou baterie, vany, umyvadla včetně koupelnových doplňků. Pro milovníky wellness a spa máme připraven wellness koutek s vířivkami a parní i finskou saunou.

S radostí Vám poradíme a navrhneme ideální řešení pro Váš interiér, koupelnu i venkovní terasu.