VANOVÉ
BATERIE

 
vanové baterie gessi

vanové baterie gessi

vanové baterie noken

vanové baterie noken

vanové baterie zucchetti

vanové baterie zucchetti

vanové baterie gessi

Produkty firmy Gessi jsou zcela nezaměnitelné a každé koupelně dodají luxusní a unikátní vzhled. Kolekce Cono, iSpa, Eleganza nebo Goccia jsou toho nesporným důkazem. Vstupte do fotogalerie nebo si je k nám přijďte rovnou osahat.

více

CHCI TENTO PRODUKT

vanové baterie noken

Jak je známo, v jednoduchosti se skrývá krása a koupelnové baterie Noken jsou toho jasným důkazem. Všechny mechanické a technické prvky jsou skvěle zakomponované a na precizně zpracovaných bateriích je téměř nepostřehnete.

více

CHCI TENTO PRODUKT

vanové baterie zucchetti

Společnost Zucchetti, Kos navrhuje jedinečné, designově orinetované koupelnové baterie. Jednotlivé série ozvláštňují různými barevnými povrchy. Můžete mít například extravagantní červenou či stále populárnější černou variantu.

více

CHCI TENTO PRODUKT

MODERNÍ A DESIGNOVÉ VANOVÉ BATERIE


Hledáte inspiraci pro Váši novou koupelnu a stále nenacházíte tu pravou vodovodní vanovou baterii? Pokud hledáte kvalitní baterie s vysokou životností, či  designové umyvadlové, luxusní sprchové, či moderní vanové a bidetové baterie, tak možná právě pro Vás je ideální volbou tato sekce. Vybrali jsme pro Vás několik druhů moderních obkladů a dlažeb. Najdete zde jak velkoformátové obklady a dlažby, které je možné položit na milimetrovou spáru, tak klasické obklady, ale i kamenné mozaiky různých barev a vzorů.

V případě zájmů Vám rádi poradíme a vybrané zboží dovezeme na místo určení v rámci České a Slovenské republiky.
Kompletní vzorník a nabídku materiálu Vám na vyžádání obratem zašleme emailem - stačí nás kontaktovat.

Pokud zvolíte variantu osobní prohlídky, rádi Vás přivítáme v našem showroomu v Brně Modřicích, kde Vás čeká k prohlédnutí nepřeberné množství obkladů, dlažeb, sanitárního zařízení, jako jsou baterie, vany, umyvadla včetně koupelnových doplňků. Pro milovníky wellness a spa máme připraven wellness koutek s vířivkami a parní i finskou saunou.

S radostí Vám poradíme a navrhneme ideální řešení pro Váš interiér, koupelnu i venkovní terasu.